Корисні поради
на всі випадки життя
» » Сучасна жінка, хто вона?

Сучасна жінка, хто вона?

Додано: 16.10.14
Сьогоднішня жінка - це гармонійна обличчястість або клубок протиріч? Обраний нами шлях веде нас до мети або у глухий кут? Щоб відповісти на ці та багато інших питань (наприклад, про сенс життя, і про наше призначення) потрібно зупинитися, озирнутися, замислитися, а на це зовсім немає часу.
Сучасна жінка, хто вона?Наше життя має скажений темп, жінки нарівні з чоловіками борються за престижні посади і високу зарплату. Подумати про високий колись.

Всі інші люди незалежно від віку, статі, соціального положення сприймаються тільки як конкуренти. У цьому протиставленні себе представникам сильної статі ми розгубили жіночність (прошу не плутати з сексуальністю), м'якість, лагідність, скромність (сексуальна революція зняла останні заборони).

Задумайтеся над абсурдністю наших дій. Ми хочемо, щоб наш обранець був самостійним і незалежним, сильним і надійним, а самі всіляко намагаємося встановити власне лідерство в сім'ї (з беззастережним підпорядкуванням всіх членів), не дозволяючи другій половинці домінувати навіть в окремих сферах.

З подружками ми, не соромлячись, обговорюємо нові хитрощі і прийоми в такому складному мистецтві, як дресирування чоловіків (навчаючи цих хитрощів і підростаючих дочок). У хід йдуть вередування й істерики, позбавлення сексу і загрози. А потім ще й нарікаємо: ну, що ж за чоловіки пішли?!

Все більше сучасних дам не поспішають обзаводитися дітьми або народжують одне маля, а нереалізований материнський інстинкт направляють на чоловіка, кажучи при цьому, з гордістю: у мене двоє дітей, один 3-х років, а другий 33-х років.

Ще однією безглуздістю є те, що ми починаємо піклуватися про своє здоров'я, коли вже завдали істотної шкоди (серйозно захворіли, набрали зайву вагу), а цінувати свою природну красу, коли вона починає в'янути.

Дивно, ми щиро хочемо, щоб наші діти були більш успішними і щасливими, ніж ми, але виховуємо їх в авторитарному стилі (може бути, автоматично копіюємо наших батьків), пригнічуючи їх ініціативність, прирожденную допитливість.

А згадайте, як в підлітковому віці нам хотілося, щоб наші батьки були трішки уважніше, терплячішим, спілкувалися з нами на рівних. А наші дівочі мрії? Хіба ми мріяли жити у вічній боротьбі? Нам складно довіритися навіть самим близьким людям, в запасі ми завжди маємо запасний варіант.

Шукаємо секрет щастя і благополуччя у зовнішньому, в навколишньому світі, а може бути він схований у нас? Чи можна досягти гармонії у взаєминах з протилежною статтю, з дітьми, рідними, взагалі з людьми, якщо її немає всередині нас?