Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як сміється Ваш чоловік?

Як сміється Ваш чоловік?

Додано: 16.10.14
Коли ви шукаєте свого ідеального чоловіка, зверніть пильну увагу на його сміх. Це може здатися смним, але про людину можна багато сказати на його сміху. Справжній, щирий сміх не піддається контролю. На мить щось вражає нас як сильно, що він ллється спонтанно і без будь-якого реального контролю з нашого боку. Ці дрібниці і видають таємницю будь-якої людини. Його можна підробити, але це і є те, що потрібно проаналізувати, коли ми чуємо сміх свого обранця.
Як сміється Ваш чоловік?Перш за все, потрібно зрозуміти: Ваш чоловік сміється по-справжньому або фальшиво? Ви завжди можете сказати, коли чийсь сміх не справжній - він звучить як гра поганого актора.

Сміх у більшості людей виникає спонтанно. Якщо хлопець, який Вас цікавить, підробляє сміх, коли маленька дитина намагається розповісти анекдот, це нормально. Але якщо він інсценує власний сміх регулярно, то виникають серйозні сумніви в його здатності бути щирим з оточуючими. Ви можете не розуміти, чому він прикидається. Але важливо відзначити, якщо він регулярно афішує удавану веселість.

Присміться: чи легко вона сміється?

Люди, які обтяжені почуттям гніву або схильні до насильства, не можуть сміятися легко. Крім того, вони схильні до депресій та інших негативних почуттів. Очевидно, що така людина не буде сміятися так само вільно, як той, хто живе природною, щасливим і мирним життям.

Задумливий мовчазний шанувальник може здатися сексуальним на перших порах. Але, в кінцевому рахунку, вам буде бракувати певної легкості і веселощів в житті. Це стане важким тягарем виносити людини, в голові у якого завжди неймовірно серйозні, темні думки.

Як сміється Ваш чоловік: над людьми чи з людьми? Ніхто не любить бути піднятим на сміх, але це більше пов'язано з тим, що чоловік знаходить смішним. Висміює він інших людей? А він сміється над іншими, так як вважає, що всі навколо нього неймовірно дурні? Він постійно критикує всіх, шукає причини, щоб посміятися над ними?

Неважливо, наскільки дотепно і смішно у нього це виходить. Не є доброю ознакою, якщо людина отримує особливе задоволення від висміювання інших людей. Вам також не потрібен той, хто постійно робить себе мішенню для насмішок. Безумовно, це добре, коли людина може пожартувати над собою і розуміє гумор. Погано - постійне знецінення самого себе в очах інших. Крім того: чи може чоловік сміятися над чужими жартами? Ви ж не хочете, щоб він тільки сміявся над своїми жартами!

Наповнює звук його сміху Вас радістю? Послухайте, як він сміється. Змушує цей звук битися сильніше Ваше серце?

Не має значення, якщо він регоче як грім серед літнього дня, або хіхікає як маленька дівчинка! Важливо те, що його сміх зарасливий і викликає відчуття полегшення. Уявіть собі, що повертаєтеся додому після напруженого робочого дня. Увійшовши в будинок, ви чуєте сміх, що доноситься з вітальні. Підніме цей звук настрій? Або розсердить Вас ще більше? Ви хочете бути з кимось, чий сміх змушує Ваше серце співати? Сміх-це найкращі ліки, а тому вибирайте того чоловіка, чий сміх лікує будь-яку втому.

Для вас сміятися одне і те ж?

Так, у Вас є свої власні інтереси і кожна людина унікальна. Але всім також хочеться розділити гарний настрій зі своїм партнером. Потрібно вибирати того чоловіка, у якого почуття гумору збігається з Вашим. Немає нічого менш приємною, якщо Ваш чоловік в жаху закочує очі кожного разу, коли Ви смієтеся. На почуття гумору будь-якої людини широко впливають різноманітні фактори, в тому числі виховання і рівень освіти. Якщо у вас почуття гумору загальне, є ймовірність, що ви досить сумісні в цих областях. Ви ніби на одній хвилі.

Якщо у Вас вже є чоловік, і ви плануєте прожити все життя з ним, почніть аналізувати його сміх. Тільки уявіть собі, що ви сидите за кухонним столом, за чашкою кави і чуєте його сміх у відповідь на дотепний жарт.

Як це звучить? Яке це бути поруч з ним, коли він сміється? Шукайте людини, який буде лікувати Вас сміхом, а не псувати нерви. І переконайтеся, що ви обидва смієтеся разом і часто. Це допоможе Вам пережити важкі часи.