Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що є основною цінністю для чоловіка при виборі жінки?

Що є основною цінністю для чоловіка при виборі жінки?

Додано: 16.10.14
Так само як і хлопці, жінки, часто задаються питанням, що за думки крутяться в голові у представників протилежної статі. Що вони шукають у житті, кар'єрі, і найголовніше в партнері? Якщо ви жінка, і цікавитеся цією темою, тоді я трохи відкрию вам таємницю завіси.
Що є основною цінністю для чоловіка при виборі жінки?На думку журналів, газет та інших засобів масової інформації, чоловік хоче те, що він бачить. Іншими словами ідеал чоловіка, це жінка з сексуальною фігурою, і красивим бездоганним виглядом.

Однак цей критерій вводить людей в оману, зовнішність людини має велике значення, але не є основною цінністю.

Згідно з даними проведених соціологічних опитувань, більше шістдесяти відсотків респондентів відповіли, що цінують в жінці доброту і хазяйновитість. І лише десять відсотків відповіли, що основною цінністю є краса і сексуальність.

Але практика показує, що реалії життя не завжди збігаються з даними соціологів. Дуже часто маючи вдома надійну і рідну другу половину, чоловіки не забувають і про любовні зв'язки. І далеко не завжди, захоплення коханкою означає для них, бажання піти з сім'ї, або нанести психологічну травму дружині, скоріше за все спрацьовує інстинкт пізнання вабливого вперед незвіданого.

Коли жінка дізнається, що її чоловік зраджує їй з молодою привабливою жінкою. Вона відразу починає критично оцінювати свій зовнішній вигляд і приймати невідкладні заходи для реабілітації свого вигляду. Однак причина зради може бути дещо іншою, починаючи від природної фізіологічної особливості нового партнера, і закінчуючи його темпераментом.

У більшості випадків захопившись ким-небудь на стороні, чоловік дуже скоро втрачає до цього інтерес і повертається в родину.