Корисні поради
на всі випадки життя
» » Хочете щоб чоловіки до вас тяглися? Фліртуйте!

Хочете щоб чоловіки до вас тяглися? Фліртуйте!

Додано: 16.10.14
Останнім часом часто доводиться чути питання типу: "Я така красива, розумна, гарна, і характер у мене ангельський і все мені про це кажуть, і чому чоловіки не хочуть зі мною знайомитися і заводити стосунки?"

Хочете щоб чоловіки до вас тяглися? Фліртуйте!І тут же летить купа відповідей: "так Так, і в мене так само, це все тому що вони просто боятися підійти до красуні, бояться відмови!". І відразу починається обговорення того, що до сірим мишкам тому і липнуть, що ті не відмовлять, а красуні в цей час страждають від відсутності відносин.

Коли я бачу подібні обговорення, хочеться сказати "ну-ну". Чому ніхто не хоче визнавати, що проблема не в чоловіках, а в вас, дівчатка?!

  • Може бути ви дійсно, коли на вас смиться хлопець, перетворюєтеся в недоступну снігову королеву, до якої не те що підійти, на неї навіть смитися незручно? А з друзями - так, ви весела, товариська, чуйна? Впізнаєте себе? Тоді я б порадила вести себе простіше, не бійтеся "стріляти очима" і посміхатися, але тільки тому, хто вам дійсно подобається! Повірте, ніхто не скаже, що ви вешаетесь на чоловіків, а флірт доставить вам масу задоволення!

  • Випливає з п. 1. Задумайтеся, а чи вмієте ви взагалі фліртувати? У всіх моїх знайомих, хто не обділена чоловічою увагою, флірт вже давно перетворився на невід'ємну частину їхнього життя. Адже варто зайвий раз посміхнутися або просто дозволити чоловікові щось для себе зробити, як вони вже відчувають себе героями, і готові завойовувати вас!