Корисні поради
на всі випадки життя
» » Пошук пари або наше життя і є пошук

Пошук пари або наше життя і є пошук

Додано: 16.10.14
З дня у день,з року в рік, з життя в життя комахи, птахи, тварини, а головне люди розбиваються на пари. Для чого так відбувається в природі?!
Пошук пари або наше життя і є пошукГоловною метою є продовження життя, а потім вже, звичайно добування їжі і все інше. У різних живих організмів може це і так, але це у людей?!

У населення все трохи по-іншому, так як має бути все обдумано і пояснено, для всього повинна бути причина, якщо немає причини, то й не навіщо, що-небудь робити. А любов є вона, чи це просто причина або просто пояснення придумане людьми для того що б бути разом.

Людина називає пошук пари - пошуком своєї другої половинки, але навіщо він її шукає?! Тепер все рідше для продовження життя, тоді для чого?! Для любові, але люди роками живуть без любові і без дітей, іноді живуть разом, іноді зустрічаються для спільного проведення часу, іноді розлучаються і продовжують пошук.

З чим це пов'язано?! З моральними цінностями, з жорстоким сірим світом, з любов'ю, з часом любов стала іншою), але адже і двадцять і сорок років тому все було так, значить, справа не в моралі і не в холодному світі і вже точно не в любові, а в самих людях, раз у тварин по-іншому.

Тоді для чого ж все-таки ведеться цей пошук?! Можливо для якогось контрасту (при спілкуванні з людиною, інша людина відчуває масу емоцій не обов'язково позитивних, негативних, але, тим не менш, все перестає бути плоским, щоб задовольнити потреби організму (такі як зносини чи якісь інші), а може все це боротьба з самотністю.

Людина не зізнається в тому, що не хоче бути самотнім і вигадує своїм станом будь-які імена, звідси і заморочки, і головне питання: «А навіщо?». Виходить мозок ворог наш, адже люди придумали такі слова як: вільні відносини, цивільний шлюб, весілля. Ось і виходить, що все наше життя - це пошук.