Корисні поради
на всі випадки життя
» » Перше побачення. Про що можна поговорити?

Перше побачення. Про що можна поговорити?

Додано: 16.10.14
Почуття страху перед першим побаченням більшість людей відчувають, і це цілком зрозуміле і нормальне явище. Серце починає битися частіше лише від думки що одягнути і куди піти?
Перше побачення. Про що можна поговорити?Зрештою, одяг обрана, місце зустрічі призначено. Проте найважливіше питання залишається не вирішеним - про що вести розмову? Як не вдарити в бруд обличчям, адже ви знайомі не так давно. Як не поставити в незручне становище нового знайомого безглуздим жартом або фрази, і вже тим більше не образити?

В даному випадку краще відзначити теми, на які краще не заводити розмову.

Найперше і найголовніше - ніяких запитань чи натяків на питання про минулого життя. Минуле було до Вас, і лізти в нього на першому побаченні - це провал можливих подальших відносин. Постарайтеся зробити так, щоб Ваше перше побачення не стало останнім. Якщо події будуть розвиватися успішно, то, можливо, ні про що питати не доведеться - Ваш хлопець вже сам все розповість, перейнявшись до Вас довірою.

Друге - не ставте питань про сім'ю. Можливо, для когось це «хвора» тема, та й взагалі - проблеми притаманні будь-якій сім'ї. Так як Ви ще не є близькою людиною, то навряд чи Вас посвятять в сімейні негаразди. Можете запитати співрозмовника один він дитина в сім'ї. Нейтральною вважається тема про братів і сестер.

Завжди доречною, так і цікавою буде тема про подорожі. Тут Вам, як кажуть, «зелений світ» - діліться враженнями, порівнюйте погоду, оцінюйте сервіс. Поговоріть про тих місцях, які Ви мрієте поїхати.

Можна завести тему про кухні. Розкажіть про своїх перевагах, дізнайтеся улюблені страви і напої співрозмовника.

Спробуйте зачепити тему освіти. Її можна продовжити темою про роботу і кар'єру. Якщо складеться подальша розмова, то дізнаєтеся, чи подобається новому знайомому його робота, і про подальші кар'єрні плани. Таким чином, складете думку про людину.

Заведіть розмову про літературу, музику, кіно, серіалах. Від такої теми можна легко перейти до захоплень, у разі якщо Ваш візаві не цікавиться тим або іншим видом мистецтва. З такої розмови можна дізнатися характер людини.

Якщо вже зовсім не знаєте, як почати бесіду - безпрограшної вважається тема про погоду. І зовсім неважливо, погана вона чи хороша. Говорити про неї можна нескінченно. Головне почати, а потім наберетеся сміливості, і розмова зав'яжеться сам собою. Звичайно, в тому випадку, якщо не буде взаємної дискомфорту в бесіді.