Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як не дати чоловікові піти до іншої?

Як не дати чоловікові піти до іншої?

Додано: 16.10.14
На жаль, не існує єдиних правил, які допоможуть не дати чоловікові піти до іншої але, дотримуючи деякі рекомендації, можна не допустити виникнення такої ситуації.
Як не дати чоловікові піти до іншої?Насамперед, слід не забувати про те, що шлюб - це не просто штамп у паспорті, а ваше спільне рішення, яке ви прийняли добровільно і обдумано.

Почуття і пристрасть, які наповнювали вас всі роки, можуть остигати. Але це не означає, що ваш шлюб - помилка або поспішне рішення. Просто з часом ваші відносини переходять на нову стадію - стадію турботи і поваги.

Пам'ятайте, що вашою метою повинно стати саморозвиток. Не бійтеся змінювати свій стиль (не тільки одягу, зачіски, але і життя). Цікавтеся політикою, новинами. Адже чоловіки люблять освічених жінок, які говорять не тільки про дітей або домашніх справах.

Давно доведено, що чоловіки люблять очима. Виходячи з цього, слідкуйте за своєю зовнішністю. Від вас ніхто не вимагає виглядати, як дівчина з обкладинки журналу. Досить не дозволяти собі ходить по будинку в старих речах і з розпатланим волоссям.

Користуйтеся тим, що ви жінка. Намагайтеся купувати не тільки практичні вбрання, але і сексуальні, привабливі. Не бійтеся звертати на себе увагу. Звичайно, з кожним роком стає все важче бути новою і непередбачуваною, але треба цьому вчитися. Так ви зможете бути завжди цікавою своєму чоловікові.

Якщо все ж ви відчули холодність і відчуженість вашого чоловіка, то ці поради допоможуть вам посмитися на ситуацію по-іншому.

[b] Порада 1. [/b] Не намагайтеся втримати чоловіка силою. Також вам не допоможуть скандали, сльози або істерики. У подібних ситуаціях необхідно дати зрозуміти, що ви краще, ніж його нове захоплення. Постарайтеся зрозуміти, що стало причиною утворення любовного трикутника.

[b] Порада 2. [/b] Пам'ятайте, що немає безвихідних ситуацій. Будь-яку проблему можна вирішити. Для цього достатньо проаналізувати її і спробувати передбачити можливі варіанти рішення, а також їх наслідки.

[b] Порада 3. [/b] Розлучення - це крайніх крок, на який слід погоджуватися тільки тоді, коли ви зробили все можливе, щоб відновити ваші відносини. Повірте, при величезному бажанні можна не тільки зберегти родину, але й змусити чоловіка шкодувати про свій вчинок.

[b] Порада 4. [/b] Не здавайтеся, навіть якщо вам здається, що виходу немає. Більшість жінок допускає помилку, опускаючи руки передчасно. Звичайно, змиритися з подібною ситуацією важко. Іноді може здаватися, що одна думка про те, що кохана людина думає про іншу жінку, вбиває вас. Не дайте злості і ненависті заполонити ваш розум і серце.

Чим швидше ви навчитеся володіти своїми емоціями і почуттями, тим легше вам буде оволодіти собою. Інколи приходить момент, коли розумієш, що увага твого чоловіка належить іншій жінці. Боротися з цим досить важко, але можливо. Все залежить від того, які почуття ваш чоловік відчуває до нової пасії. Якщо це всього лише сексуальний інтерес (тимчасове захоплення), то у вас є всі шанси повернути своє щастя.