Корисні поради
на всі випадки життя
» » Сучасна жінка і відносини з нею

Сучасна жінка і відносини з нею

Додано: 16.10.14
По закінченню деякого проміжку часу змінюються не тільки принципи і уклади життя, але під впливом часу та люди стають зовсім іншими. На відміну від минулого положення жінки в суспільстві, де вона повністю залежала від чоловіка і навіть підпорядковувалася йому, сьогодні вона знаходиться на одному рівні з ним, а то і вище.
Сучасна жінка і відносини з неюСучасна жінка - ділова, успішна, впевнена в собі обличчястість. Тому чоловікові треба мати особливий підхід до сучасної дівчини.

Для початку чоловік повинен знати, чого ж хочуть представниці протилежної статі сьогодні. В першу чергу, жінка прагне до успішної кар'єри і робить все можливе і неможливе для зростання по службі. Тому сім'я часто відходить на другий план.

Вона планує вийти заміж не раніше 30 років, адже створення сім'ї може почекати. Дітей представниці цього типу жінок, які народжують після 35 або зовсім виключають цю подію зі свого життя.

Якщо раніше жінка була втіленням вірності і відданості своєму чоловікові, то зараз ними керують лише фізичні потягу. Та і судячи по звичкам сучасної жінки, вона все більше стає схожою на чоловіка. Адже сьогодні так часто можна на вулиці побачити палить і употребляющую спиртні напої жінку.

Дівчата зовсім не дбають про своє здоров'я, адже в холодну зимову погоду одягають дуже легкі речі, не думаючи про наслідки і можливості виношування в майбутньому дитини. З цього всього напрошується висновок, що сучасні дівчата і жінки живуть тільки в своє задоволення.

Сучасну жінку вже не можна назвати зворушливою і слабкою. Сьогодні це цілеспрямована людина, яка знає, чого саме хоче від життя. Вона завжди прагне до чогось недосяжного, до неіснуючого ідеалу.

Сьогодні представниці прекрасної половини людства так само, як і багато років тому, талановиті, винахідливі та кмітливі. Різниця в тому, що зараз вони це знають і не приховують, а навпаки, пишаються цим своїм достоїнством.

Але в моделі сучасної жінки, звичайно, є і позитивні сторони, до яких сміливо можна віднести бездоганний зовнішній вигляд, прагнення до незалежності і можливість самостійно заробляти чималі гроші.

Сучасний суспільний ідеал жінки - це поєднання турботливої дружини і мами з встигає бізнес-леді. Але, на жаль, об'єднувати ці дві складні функції вдається не всім.

Підпорядкувати собі таку жінку навіть не треба намагатися. Адже вона самостійна і незалежна обличчястість зі своїми амбіціями і переконаннями. Її лише потрібно оточити турботою і ніжністю, приносити в сім'ю пристойний дохід, любити такою, якою вона є і не говорити про її недоліки. Тоді у ваших стосунках буде тільки гармонія і взаєморозуміння, а потреба в карколомній кар'єрі і незалежності відпаде сама собою або прийме розумні заходи.

Просто завжди потрібно бути справжнім чоловіком, шукати компроміс у ситуації, що склалася, а не вдаватися до насильства над слабкою статтю.

Часто після зустрічі з розуміючою людиною колишня кар'єристка перетворюється в добру й уважну жінку і хорошу матір, яка повністю віддається своїй родині.