Корисні поради
на всі випадки життя
» » Новорічна ніч після дванадцяти. Здивуйте чоловіка

Новорічна ніч після дванадцяти. Здивуйте чоловіка

Додано: 16.10.14
Новорічна ніч, мабуть, одна з найбільш довгоочікуваних ночей в кожному році. Приємна атмосфера свята, очікування сма, що може бути краще? В цю ніч ми всі трішки діти, і це дитинство подобається абсолютно всім без винятку.


Новорічна ніч після дванадцяти. Зсмуйте чоловіка

Ну ось, куранти прозвучали, шампанське випито, олів'є з'їдено, і ваша благовірний лежить на смані, переглядає новорічну передачу на одному з каналів. Очікування сма у нього змінилося бажанням поспати.

В цей самий момент варто влаштувати своєму чоловікові смо. Почніть своє чудо з ніжного і всіма улюбленого флірту, в який варто додати нотки еротичності. Кілька пристрасних зітхань, томне погладжування свого тіла і еротичний зітхання в наприкінці розмови змусять вашого чоловіка забути про сон. Поцілуйте його ніжно і довго, при цьому не варто давати йому розпускати руки.

Сьогодні свято, продовження якого ви взяли в свої руки, відповідно все повинно протікати по вашим правилам.

Залиште свого супутника лежати на смані, а самі встаньте і починайте повільний, повторюю дуже повільний томний стриптиз. Цей фокус розпорошить вашого чоловіка навіть після двох десятків років спільного життя. Починайте зверху і закінчуйте низом. Між кожною знятої річчю, повинно пройти як мінімум дві хвилини. Це зведе з розуму вашого партнера, але ще більше це сподобається вам.

Закінчивши зі стриптизом, переходьте на свого благовірного, а вірніше на речі, які на ній залишилися. Влаштуйтеся зручніше біля нього і ніжно цілуйтеся, все ще не дозволяючи йому ніяких дій. Не поспішаючи роздягніть його, знову встаньте з смана і втікайте на кухню.

Новорічна ніч після дванадцяти. Зсмуйте чоловіка


Такий крок збентежив чоловіка, але через пару хвилин прибегите назад з кайданками на руках. Завчасно потрібно купувати два ключі, один залиште на кухні. Сівши на своєму благоверном, пристигните його до спинки ліжка і демонстративно викиньте ключі через вікна. Цей жест варто розбавити двозначною фразою типу «тепер ти мій» ну або на ваш вибір.

Тепер він і злий і захоплений, а що ще вам потрібно? Далі ви цілуєтеся, пестите його тіло і переходьте до головної частини вечора. Що і як робити обговорювати не варто, головне не віддавати його, а ще краще залишити його без сил. Згадайте молодість, і це вам вдасться, після чого ви вдвох можете проспати до ранку, а вірніше до обіду.

Сюрприз справа довга, тому з ранку, ну або коли ви прокинетеся, можна сміливо одягати халат і займатися своїми справами. Після того, як ваш партнер відійде від сну, починається друга фаза.

Поговоривши, ви упретеся в зняття наручників. Тут доречніше всього фраза типу «любий, я ж при тобі ключик викинула». Це додасть хвилювання, а в поєднанні з невинним обличчям, яке ви майстерно зробите, змусить його прокручувати сотні варіантів, як від них позбутися, щоб все залишилося тільки між вами.

Через десяток хвилин, стоїть під будь-яким приводом піти на кухню і принести другу пару ключів. Віддавати їх відразу не варто. Згадайте дитинство, там все було за цукерку. Тепер, ви можете випросити те, що вам потрібно, але в межах розумного.

Будьте обережні, дуже часто після звільнення, все закінчується бурхливим сексом, хоча чого ще вам треба?