Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що робити, якщо батьки проти? Життєва історія.

Що робити, якщо батьки проти? Життєва історія.

Додано: 16.10.14
«Батьки завжди праві!» - цю фразу можна почути дуже часто, але можна посперечатися, сказати, що це не так, особливо коли вони дбають не про свою дитину, а про своє благополуччя.


Що робити, якщо батьки проти? Життєва історія.
Їхні стосунки почалися, як і у всіх, нічого звичайного. Познайомилися, полюбили один одного і були найщасливішою парою в світі. Все було чудово до тих пір, поки її батьки познайомилися з її обранцем. Як будь-які батьки, вони бажали для своєї дитини тільки кращого, і він їм не подобався, хоча нічого поганого їм не зробив. Він не пив, не курив, займався спортом і був цілком сформованим молодою людиною. Її батьки мали своє ПП, працювали на заводі, саме тому її батько відразу був налаштований проти такого союзу. На його думку, перше, на що варто звертати увагу - це на фінансове положення хлопця.
Хіба любов смиться на розмір гаманця? Звичайно ж, немає. Навіщо їй потрібен був хтось, якщо вона любила тільки його одного і єдиного. Як і у всіх пар, у них були сварки з дрібниць. Люди завжди сваряться, поки не звикнуть один до одного, вони за рік відносин розлучалися 7 разів, і в основному вона кидала його. З одного боку, на неї тиснули батьки, які «дзижчали над вухом, що він їй не пара, з іншого - подруги, яким хотілося ще погуляти, а тепер не з ким.
Помирившись, вона переїхала жити до нього. Батьки були проти цивільного шлюбу, вона вчилася в інституті, він теж вчився і працював. Жили у нього вдома, але її батьки вважали, раз вона живе у нього, він повинен забезпечувати її і оплачувати все, аж до її інституту. Так вони просто позбулися одного постійного вкладення грошей. Звичайно, які засоби будуть у молодої пари.

Вона довчився курс і вирішила перевестися, але батьки були проти, і вийшло, що не встигла перевестися, а продовжувати навчання далі неможливо. Вийшло так, що треба було думати вже не про навчання, а про заробіток. Почала працювати. Головне, що перед тим, як кинути інститут, вони попереджали її батьків, що самі не потягнуть таке.
Батьки всіляко відмовляли її від того, щоб зустрічатися саме з ним, адже у них були великі плани на неї, вона повинна була закінчити виш і займатися їх ПП, а тато буде лежати на смані і нарешті відпочивати. Також у голові батька були інші думки з приводу її потенційного нареченого.

Одного разу він сказав їй, що: «Спати треба не з тими, у кого батьки працюють на заводі, а з тими, у кого папи магазини тримають. Шкода, звичайно, що ти віддала йому свою невинність, але нічого, що-небудь придумаємо». Після цих слів доньці відразу стало зрозуміло, що її тато не хвилюється про те, щоб вона була щаслива, а про те, щоб йому було добре і вигідно.
Для хлопця батько виставив ультиматум: або вона живе з батьками і вчиться в інституті, або з ним, але хлопець сам платить. Молодий чоловік запропонував навпіл, на що її батько просто промовчав. Крім того, він почав відмовляти його від своєї дочки, поливаючи її брудом і обзиваючи матюками. Казав, що зсмований, як вони досі не набридли один одному, що краще жити самому, ніж з дівчиною, адже можна гуляти, де хочеш і робити що хочеш. Їй же вони переконували, щоб вона пішла, кожен день «полоскали мізки».
Справа дійшла до того, що коли вона помирилася зі своїм хлопцем після чергової сварки, батьки сказали: «Нікуди ти не підеш». Самі чудово розуміли, що вона все одно піде до нього. Вранці вона взяла тільки книжки з підручниками, а батьки сказали їй, щоб жила тепер, як хоче, тільки без них. Забрали все золото, яке на ній було і позбавили всього, залишивши тільки паспорт на столі і її речі.
Вона пішла. Пішла і все. Минув рік, два. Вона не їздить до своїх батьків, не спілкується з ними, але дуже скучає по своїй молодшій сестрі. Але головне, її батьки самі відмовилися від неї, до того ж вони розповідають молодшій сестрі, що їх старша дочка просто так кинула інститут, просто так пішла і не хоче з ними спілкуватися. Поливають її брудом, пускають чутки по місту, розповідають всім. Самі телефонують і запитують, коли вона вибачиться перед ними, адже вони її ростили все життя і ось вона віддячила їм, як свиня.

Насправді, вони вигнали її, позбавили всього і ще розповідають про неї гидоту для того, щоб виправдати себе і свій вчинок.
В душі у їх дочки до них не залишилося нічого. Сестрі вона поки не може нічого пояснити, їй 9 років, вона не розуміє. Але вона твердо вирішила, що, коли у неї будуть діти, у них будуть тільки одні бабуся з дідусем - його батьки, які ніколи їй поганого слова не сказали, які піклуються про неї, як про рідну дочку.
Проблеми дітей і батьків виникають досить часто, але в таких випадках я раджу дітям не йти на поводу у батьків. Навіть якщо дитина обпечеться, він буде знати, що так робити не варто, а якщо послухати батьків, Ви зіпсуєте життя в першу чергу собі з-за того, що Ваш хлопець чи дівчина не сподобалися Вашим мамі чи татові. Батьки бувають праві і їх наміри облагоразумить дитини можна зрозуміти, але коли справа доходить до такого «фанатизму», не варто потурати їм. Подумайте, не вашим батькам жити з другою половинкою, а саме Вам. Корисні статті та поради по відносинам ви знайдете на жіночому сайті http://divchina.kiev.ua