Корисні поради
на всі випадки життя
» » Плюси й мінуси цивільного шлюбу

Плюси й мінуси цивільного шлюбу

Додано: 16.10.14
Люди нерідко сперечаються про плюси і мінуси цивільного шлюбу, причому обговорюють цю тенденцію не тільки на посиденьки з подругами, але і на наукових конференціях. Зручна життя для чоловіка найчастіше неприйнятна для жінки, проте необхідно розглянути всі плюси і мінуси. Може, дівчата знайдуть для себе плюси цього, а чоловіки побачать мінуси.

Плюси й мінуси цивільного шлюбуДля початку визначимося, що цивільний шлюб в загальноприйнятому свідомості - це спільне проживання пари без будь-яких зобов'язань. З юридичної точки зору, це неправильно, так як цивільний шлюб також реєструється. Однак ми будемо обговорювати це явище саме з традиційної позиції, тобто розмова піде про проживання без зобов'язань.Більшості дівчат необхідна стабільність, яка буде полягати у всьому: від сімейного доходу до відносин. Якщо ж дівчина бачить, що чоловік не готовий до шлюбу або ж просто не хоче, жінка змушена погоджуватися, так як ультиматум може зруйнувати стосунки, і тоді не буде ні бажаного шлюбу, ні чоловіка.Стабільність полягає і тому, що чоловік як здобувач повинен забезпечувати саме сім'ю, а не просто заробляти гроші. Таким чином, будь-яка дівчина боїться, що після розставання вона буде мати проблеми з фінансами. Це ж питання стосується і дітей, оскільки в разі розлучення цивільний шлюб не є законним обставиною для виплати аліментів.Як часто буває, що дівчина повідомляє чоловіка про те, що вона чекає малюка, а в результаті чує про те, що йому ще рано мати дітей. І це незважаючи на те, що пара жила до цього в злагоді і розумінні. Втім, тут важливо і підходити відповідально: бажання мати дитину має бути обопільним і обдуманим, адже дитина має народитися бажаним. Якщо обидва співмешканця будуть готові до народження дитини, зовсім неважливо, чи будуть відносини юридично зафіксовані.Навіть якщо і відбувається ситуація, що дівчина раптово повідомляє про свою вагітність, не варто тиснути на чоловіка: невідомо, що гірше - життя в самоті або з нелюбящім чоловіком. Це ще один привід підходити відповідально до народження малюка.Втім, цивільний шлюб є відмінним спосіб перевірити свої почуття. Нерідко буває, що пара йде в ЗАГС, а тільки потім починає жити разом. У такому разі побутові проблеми гублять відносини, тому вчитися уживатися разом, терпіти всі недоліки один дурга краще все весільної церемонії. Навряд чи розкидані шкарпетки і неприбрана посуд стануть найкращим атрибутом медового місяця.Крім того, цивільний шлюб є відмінним рішенням для тих, хто не може дозволити собі більшу й пишне весілля, але дуже сильно мріє про неї. До таких людей зазвичай відносяться молоді студенти, ще не стали міцно на ноги. Крім того, ранні шлюби нерідко розпадаються, так як молоді люди не готові до відповідальності, бояться приймати рішення, відповідати за родину в цілому або ж просто не нагулялися».Плюси й мінуси цивільного шлюбу
Крім того, цивільний шлюб корисний волелюбним обличчястостям. В такому випадку шлюб позбавляє відчуття свободи, причому не свободи як такої, а саме її відчуття. Деякі обличчястості починають нудьгувати, стабільність тисне на них, і відносини псуються. Причому це характерно не тільки для чоловіків, але і для дівчат. Останні, в більшості своїй, все ж мріють про шлюб, проте чимало й тих, хто боїться його, як вогню. Саме тому цивільний шлюб може бути відмінним виходом, щоб відносини зберігали свою яскравість і новизну, але в той же час не обтяжували і не давали.Іншою причиною цивільного шлюбу є імідж одного з людей. Діловій людині чи відомої обличчя може пошкодити заміжжя, так як доведеться змінювати свій образ, що може негативно відбитися на популярності. Приблизно цим же керуються деякі багаті люди, які бояться того, що дівчина заміж не за людину, а за його гаманець. Особливо сильні такі побоювання у тих, хто вже був у шлюбі, тому не варто тиснути, краще задовольнятися малим.Також, необхідно бути обережним, виходячи заміж за ревнивого людини. Цілком ймовірно, що після отримання офіційного документа, він буде звертатися з дівчиною як зі своєю власністю, не дозволяючи ні кроку без його відома. Він також вирішить, що дівчина вже його, а значить, немає необхідності домагатися її, доглядати і любити. В такому випадку цивільний шлюб тільки позитивно позначиться, оскільки після реєстрації відносин все може кардинально змінитися.Втім, для старшого покоління жоден з аргументів не стане виправданням: ці люди хочуть, щоб їх діти були саме заміжня. Якщо батьки тиснуть на свою дитину і його другу половинку, необхідно категорично заборонити робити це, оскільки це може призвести до плачевних наслідків у вигляді розлучення. Набагато важливіше враховувати думку оточуючих, але рішення приймати потрібно самостійно: цілком імовірно, що наполегливість батьків буде протиприродна бажанням самої людини.Таким чином, можна сказати, що для багатьох випадків цивільний шлюб є не просто хорошим, але навіть кращим рішенням. Він дозволить зберегти новизну і яскравість, не буде тиснути на молодих людей. Тим же, хто все-таки проти, необхідно пам'ятати, що краще цивільний шлюб, ніж ультиматуми, сварки або життя з чоловіком, який не любить жінку і її малюка.