Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зачати дівчинку

Як зачати дівчинку

Додано: 16.10.14
даний все більше сімейних пар планують вагітність, вивчаючи безліч літератури, в пошуках рад. Хтось мріє про доньку, хто-то про сина. Здійснити наші мрії? Як можна «запрограмувати» майбутньої дитини? Ще в стародавні часи існували повір'я та прикмети, засновані на досвіді породіль, для визначення статі. На сьогоднішній день, вченими доведено, що можна вплинути на зачаття і вибрати собі дитини».Як зачати дівчинкуЯкі продукти треба їсти, що б народити доньку?За один-два місяці до планованого зачаття варто включити в свій раціон такі продукти. По-перше, варто налягати на молочні продукти (сир, йогурт, несолоний сир). Вживати в їжу курку, телятину, свинину нежирну, морську рибу, рис та макарони. Пити мінеральну воду і соки: ананасовий, яблучний, виноградний.

З овочів рекомендують: кабачки, морква, огірки, редьку, цибулю і величезна кількість зелені. І, звичайно ж, солодощі. З фруктів можна їсти: яблука, груші і кавун. Намагатися їсти несолону їжу. Можна вживати горіхи і сухофрукти (крім кураги).

Що варто виключити з раціону?Солоні сири, ковбаси, копчені продукти, банани, персики, апельсини, сливу, дині, томати, газовані напої, кава, чорний чай і шоколад. Всю важку і солену їжу.

Дотримуватися сувору дієту не варто. У перші місяці йде закладка органів дитини і із-за дисбалансу харчових речовин, може статися порушення формування зародка. Все добре, але в міру. Варто дотримуватися дієти, але без фанатизму. І тоді дієта піде вам і вашому малюкові на користь і допоможе підняти шанс народження дівчинки.

А що кажуть медики?Всім відомо, що в момент зачаття визначається стать дитини. Хто з'явиться на світ залежить від того, який сперматозоїд первее запліднити яйцеклітину. Якщо що несе Х-хромосому - тоді дівчинка, а якщо з яйцеклітиною швидше зіллється сперматозоїд з Y-хромосомою - чекайте хлопчика.

Як зачати дівчинку


У разі зачаття дівчинки ви хочете, щоб сперматозоїдів - Х було набагато більше. Треба вирахувати час овуляції. Варто врахувати, що життєвий період сперматозоїдів - Х довше, тоді за 3 дні до овуляції варто почати зачаття. Це говорить про те, що виживають в основному сперматозоїди - Х і вони ж тоді і запліднюють яйцеклітину через 3 дні. Щоб підвищити ймовірність зачаття дівчинки, займайтеся сексом частіше з п'ятого по восьмий день циклу. У самий потрібний момент в спермі буде більше сперматозоїдів - Х. На дев'ятий, десятий і одинадцятий день краще здійснювати статевий акт один раз в день. При цьому, найкраща поза в цьому випадку один до одного обличчям. Попередні ласки варто звести до мінімуму. Пам'ятайте, що під час досягнення піку чоловік не повинен глибоко входити в жінку. Першим отримати оргазм повинен чоловік. Під час сексу не застосовуйте штучні лубриканти. Відмовтеся від статевого акту на дванадцятий, тринадцятий і чотирнадцятий день, і ще на деякий час після овуляції, або використовуйте презерватив.

Народні прикмети
 • Якщо вага жінки становить менше 54 кілограм, то вона народить дівчинку.

 • Зовні привабливі пари, схожі один на одного в 76 % народжують дочок.

 • Від прохолодної погоди теж народжуються дівчатка.

 • Якщо у ваших бабусь і дідусів було більше сестер в роду, то є ймовірність, що у вас теж буде дівчинка.

 • Треба покласти дерев'яну ложку під ліжко, дзеркало і гребінець, можна і рожеву стрічку під подушку, то обов'язково буде донька.

 • Секс під молодої яблунькою, теж обіцяє зачаття жіночої статі.

 • Середа, п'ятниця і неділя - це найкращі дні

 • Пов'язавши звичайною ниткою мізинець жінки на правій руці перед зачаттям, збільшує шанси на народження дочки. • Сексуальне життя  Кажуть, що від отця повністю залежить формування статі майбутньої дитини. Це не так. Від обох батьків до набору, що складається з двадцяти двох пар хромосом, додається по одній половині: від мами X, від папи Y або X.

  Якщо у майбутньої мами не працює правильно правий яєчник, то будуть народжуватися тільки дівчатка. Прийнявши правильне положення, відразу після статевого акту, на певному боці, можна допомогти сперматозоїду вибрати правильний напрямок.

  Як зачати дівчинку


  Займатися сексом слід за 2-3 дні до овуляції, тим самим є вірогідність запліднення тільки жіночим сперматозоїдів. Треба частіше займатися сексом, скорочуючи кількість сперматозоїдів. Варто так само спробувати займатися сексом вдень, причому по непарних числах.

  Великий вплив надає задоволення жінки у сексі. Як вже було сказано вище, чим швидше сперматозоїди доберуться до яйцеклітини, тим вище ймовірність у Y-носіїв на успішне запліднення. Як правило, в звичайному стані їм потрібно близько двох годин, щоб перетнути микрополость матки і потрапити в маткову трубу. Однак цю процедуру можна прискорити у кілька разів.

  «Китайський календар зачаття»  Існує така таблиця, в якій можна прорахувати і визначити стать майбутньої дитини, по крові. Кров людини оновлюється регулярно. Кожні чотири роки у чоловіка, кожні три роки у жінки. Щоб передбачити дівчинку треба вирахувати чия кров молодша. Але якщо були великі втрати крові, операції, пологи або переливання, то слід вважати цикл від цієї дати. Збіги за цим методом дуже високі.

  Як зачати дівчинку


  Слід обов'язково пам'ятати про те, що після зачаття стать дитини змінити ніяк не можна. Тому, в процесі вагітності, парі варто забути про планування статі. Чекати УЗД і робити все, щоб дитина в утробі матері правильно розвивався. Дитина може відчути себе небажаним, що завдасть великої шкоди його здоров'ю.

  Збіг це чи ні - але багато сімейні пари відзначають, що, вдаючись до цих порад, вони підсвідомо збільшують відсоток зачаття дівчинки. Всі думки матеріальні. У слідстві чого вони і стають щасливими батьками доньки. Прислухатися чи ні, до вищевикладеним рекомендаціям справа ваша.