Корисні поради
на всі випадки життя
» » Правила спільного проживання

Правила спільного проживання

Додано: 16.10.14
Починаючи жити разом, багато хто думає, що все складеться само собою. Щастя в родині на рівному місці не буває. Обоє повинні докладати певні зусилля для гармонійного спільного проживання. Тільки при прагненні обох партнерів можна досягти щасливого життя.Правила спільного проживанняМожна переробити партнера?Своїх родичів ми не вибираємо, вони дістаються нам за фактом народження. Є одне виключення, це чоловік. Його ми вибираємо самі. Бачимо його достоїнства і недоліки, погоджуємося жити з ним. Чому ж тоді ми намагаємося переробити цієї людини? У будь-якому випадку, це неможливо! Партнера переробити не можна, можна тільки зайнятися самовдосконаленням.

Тому, якщо любов жива, вона подолає будь-які труднощі. Необхідно терпиміше ставитися до недоліків другої половини. Намагатися знаходити більше хорошого. Поставтеся більш критично до себе. Будь людина не ідеальний. У вас теж є свої вади. І можливо партнеру доводиться терпіти ваш нестерпний характер.

Побут - спільна справаДомашній затишок вимагають щоденної роботи від обох партнерів. Кожен день необхідно готувати їжу, мити посуд, виносити сміття, прибирати в будинку. Робота по будинку повинна бути побудована на взаємодопомозі. Якщо комусь з партнерів доводиться брати велику частину побутових справ на себе, то настане такий момент, коли терпець може урватися. Допомога по дому - головний девіз спільного проживання.

Діліть обов'язки навпіл. Коли кожен з партнерів знає, що йому необхідно робити, то і суперечок з цього приводу не буде. Удвох ви зробите роботу швидше і зможете більше часу провести разом. Заохочуйте один одного. Будь-яка похвала дає стимул для нових звершень.

Правила спільного проживання


Гарний настрійНеприємності на роботі, поганий настрій краще не нести додому. Похмурий і незадоволений партнер - не самий цікавий співрозмовник. Всі претензії до своєї другої половини бажано висловлювати не криками, ображаючи і влаштовуючи істерики, а в спокійній, доступній формі. Більше посміхайтеся, усмішка завжди викликає відповідні позитивні емоції. Не треба все сприймати серйозно, гумор рятує у складних ситуаціях.

Якщо ви засмучені вчинками партнера, не дійте імпульсивно. Спочатку заспокойтеся, потім дійте обдумано. Поважайте один одного. Важко зберегти любов, коли немає поваги. Враховуйте думку партнера. Ігноруючи точку зору чоловіка, ви ставите його в принисливе становище.

Як можна більше часу і уваги партнеруХодіть разом на різні заходи. Відпочивайте удвох. Тоді з'являться теми, які вам захочеться обговорити. Діліться з партнером своїми переживаннями, розповідайте про своїх бажаннях. Адже ваш чоловік - не може читати думки на відстані. Поки ви не скажіть чого ви хочете, він, швидше за все, не здогадається про ваших таємних мріях.

Але часто буває так, що немає часу побути разом. Починає відчуватися брак уваги. Працюйте разом, хоча б виконуючи домашні справи. Обідайте разом, навіть якщо працюєте у різних місцях, можна знайти час зустрітися в перерві.

Чоловік - глава сім'їЖінка повинна завжди визнавати авторитет чоловіка в родині. Звичайно, треба радитися, але остаточне рішення все одно за ним. Коли чоловік відчуває своє першорядне значення, він бере на себе моральну відповідальність за свого партнера.

Якщо в сім'ї відбувається постійне суперництво, суперечка за лідерство між партерами, щастя це не приносить нікому. Правильне, що задовольняє обидві сторони розподіл обов'язків призводить до гармонійного течією сімейного життя.

Правила спільного проживання


Довіра одне до одногоЯкщо ви підозрюєте партнера, стежте за ним, то це неминуче призведе до сварок. Ваш партнер - така ж людина, як і ви, йому теж необхідно обличчястий простір. У нього є своє коло інтересів. Добре, коли у вас з'являється спільне хобі. Це ідеальний варіант і зайвий привід провести час разом. Але якщо такого немає, дайте можливість партнеру займатися своїми захопленнями.

Недовіра породжує ревнощі. Ревнощі - основний ворог спокійного існування партнерів один з одним.

ОточенняДуже важливо, які люди вас оточують. Друзі, родичі часто говорять неприємні речі про наших друге половинках. Не приймайте близько до серця. Головне, не те, що думають про ваших взаєминах інші люди, важливіше обличчясті відчуття та почуття. Не піддавайтеся на провокації, зберігайте у вашому світі спокій.

Вміння домовлятисяКомпроміс - основа щасливого існування партнерів. Слухайте один одного, радьтеся. Якщо один з подружжя буде робити все, що він хоче, не питаючи поради у партнера, конфлікт забезпечений.

Найважливіше, це бажання зробити добре не тільки собі, але і людині, яка знаходиться поруч з тобою. Бувають моменти, коли домовитися не виходить. Краще стриматися, не розпалювати конфлікт до того стану, коли вже не буде вороття.

Загальні інтересиКоли у людей є спільні цілі та інтереси, їм завжди є про що поговорити. Так з'являється дружба. Подружжя-друзі мають найміцніші стосунки. Вони розповідають один одному про все, їм подобається постійно перебувати разом.

Намагайтеся говорити партнеру про всі події, які відбулися протягом дня. Про роботу, про знайомих. Цікавтеся, що цікавого трапилося у нього. Вникайте в проблеми дружина, самі діліться своїми справами.