Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що робити, щоб чоловік захотів тебе

Що робити, щоб чоловік захотів тебе

Додано: 16.10.14
Багато жінок і дівчата, читаючи різноманітну літературу, відвідуючи різні сайти, задаються питання: "Яким чином можна порушити або запалити чоловічу уяву?" Зупинимо свій погляд на те, як жінка повинна себе піднести, щоб чоловік міг одразу її бажати.Що робити, щоб чоловік захотів тебеДля багатьох чоловіків є одним з головних компонентів є порушення зовнішній вигляд жінки. Низ чорний і червоний верх, завжди привертали увагу сильну половину. Кинувши свій погляд на трохи прочинене декольте, робить його беззбройним перед прекрасною половиною людства. Також вони збуджуються, коли дізнаються від жінки що під міні спідницею жінка не одягла нижня білизна.

Правильна хода дає зрозуміти чоловікові, що ось яка насправді перед ним кішечка. Навіть якщо жінка одягається в яскраві і сексуальні вбрання, але не володіє своїм тілом. Насправді це провал помилка лінії поведінки при захоплення свого героя. У чоловіків пропадає бажання смитися у бік жінки, а іноді навіть нахабно подхихикивает над нею, за її спиною. Але побачивши граціозно йде жінку, чоловік сам не підозрюючи цього ставати жертвою.

Струнка постава може багато сказати про жінку, яка хоче сподобатися чоловікові. Її стриманий вигляд осиної талії і грайливий погляд, змушує чоловіка зупинитися і задуматися про те який неприступний об'єкт перед ним знаходиться.

Необхідно зауважити, що після кількох випитих келихів вина за романтичною вечерею. Йде повне розслаблення людини як фізична таки психологічний. Застосувавши один з поширених способів, а саме несподівано станцювати стриптиз, жінка, тим самим, готує грунт до хорошого сексу.

Окремо можна відзначити той факт. Що коли жінка говорить приємним голосом, чоловікові приємні слова, ділитися своїми враженнями про нього і його статевому органі. Вона тим самим, відкриває завісу вистави бурхливих фантазій чоловіка.

Що робити, щоб чоловік захотів тебе


У науковому середовищі багато вчених стверджують, що запах поту жінки, що містить в собі феромони, які сприяють порушити чоловіка на гормональному рівні.

Безсумнівна збудження чоловік отримує від поцілунків, супроводжуючих легким дотиком і царапанием (кінчиками нігтів) всього тіла. Легке погладжування грудей і дотик до сосків і інтимного місця, має безпрограшний ефект спрямований на досягнення поставленої мети.

Не маловажну роль в цій справі грає так само навколишня обстановка. Правильно підібраний інтер'єр дає зрозуміти чоловікові, що від нього хоче жінка. Вибір запаху ароматичного масла або духів породжує бажання скоріше доторкнутись до забороненого плоду. А правильно підібрана сексуальне музичний супровід створить більш пікантну атмосферу, бажаючи відчути жінку біля себе.

Так само дуже сприятливо впливає на чоловіків пропозицію перегляду фільмів еротичного чи порнографічного характеру. І після перегляду запропонувати зробити це удвох. Ця пропозиція дуже сильно підстьобне молодої людини, до подальшого порушення.

З розвитком соц. мереж і телефонного зв'язку можна так само як один із варіантів порушення надіслати своє інтимне фото або написати еротичне смс повідомлення. Раптовість приверне дуже велику увагу до тієї інформації, яка цікава кожному чоловікові.

Одним із прийомів збудження є пропозиція чоловікові написати на чистому аркуші паперу ті найпотаємніші бажання, які він би хотів, щоб жінка зробила в інтимній обстановці для нього.

Танець самий вірний крок до порушення в процесі, якого жінка, поклавши долоні рук на мужню і сексуальну груди свого партнера, виробляти легке тертя в області геніталій.

Що робити, щоб чоловік захотів тебе


Якщо жінка знайома з чоловіком не так вже і давно, і вона хоче його порушити, вірний спосіб у цій справі є натяк. Як варіант це може бути покладений біля ліжка на тумбочці запакований презерватив.

Пропозиція випити коктейль з назвою сексуального характеру, є успішним способом, який дозволить правильно налаштувати вашого потенційного партнера.

Один з останніх способів збудження для чоловіка є те, що жінка пропонує йому помацати ті потаємні місця, до яких мало хто мав право доторкається.

Зізнатися молодій людині в тому, що коли вона переглядає його фотографії, то відчуває бажання провести незабутню ніч до ранку.

Але самим вірним і безпрограшним варіантом для порушення чоловічої статі буде комбінація вище перерахованих способів.

Варіант №1. Жінка підходить ваблячою ходою до молодому чоловікові, проводячи повільно кінчиками пальців по своєму вирізу в декольте, ніжно доторкається до обличчя чоловіка і при цьому ласкавим голосом, шепочучи на вушко, доводить до його відома, те, що вона хоче випити з ним на брудершафт напій під назвою "пристрасна ніч" і станцювати незабутній еротичний танець плавно переходить у сцени інтимного характеру.

Варіант №2. До чоловіка, який в даний момент знаходитися на роботі і нічого не підозрює. Приходить смс повідомлення, в якому жінка пропонує ввечері після важкого робочого дня, зайнятися переглядом фільмів еротичного чи порнографічного характеру з подальшим застосуванням тих поз і згодом випробувати ті відчуття, які були продемонстровані акторами даного фільму.