Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як перестати соромитися перед хлопцем

Як перестати соромитися перед хлопцем

Додано: 16.10.14
Давно вже поставлений під сумнів той факт, що скромність прикрашає дівчину. Але коли одні вважають цю рису характеру перешкодою для реалізації себе в житті як обличчястості, то, наприклад, в Ісламі, це є головною прикрасою для будь-якої жінки. Прийнято вважати, що сором'яслива людина буде викликати у оточуючих виключно розчулення, але варто знати межу, коли сором межує з страхом.Як перестати соромитися перед хлопцемСором'ясливість з часом може перейти в страх спілкування з людьми, страх соціуму, тому є сенс боротися з цим якістю, пригнічуючи його в собі. Адже саме скромність деколи перешкоджає лідерства, заважає нам розкрити в повній мірі всі наші таланти і можливості, знайомиться з новими цікавими людьми.

Але одна з найголовніших проблем, з якою стикаються багато дівчат - невпевненість у спілкуванні з симпатичним хлопцем, як наслідок надмірної скромності. Часто причиною сорому є досить вузьке коло спілкування, що обмежується рідними і близькими друзями, яких зазвичай не так вже й багато. Відсутність навичок спілкування з людьми призводить до скутості, нехарактерному для себе поведінці і невпевненості при розмові з хлопцем. Досить складно справити належне враження на людину, коли не можеш зв'язати і пари слів, червонієш, немов варений рак, і не відриваєш погляд від підлоги.

Але як же перебороти свою фобію, залишаючись самою собою, і можливо її уникнути спочатку?

З чого все починається?Сором і скутість при спілкуванні з хлопцем навряд чи можуть виникнути з нізвідки, завжди існують причини, які призвели до скутості, відсутність впевненості у собі, страх виглядати безглуздо з боку. Найчастіше, до сором'ясливості призводять події, які сталися у дитинстві або більш пізні періоди. Так що варто покопатися в своєму минулому, щоб визначити, що стало причиною бар'єру заважає повноцінно спілкуватися з особами протилежної статі. В основному, причини виникнення сорому і невпевненості в собі у багатьох дівчат однотипні.

Як перестати соромитися перед хлопцем


Одну з головних ролей тут відіграє батьківське виховання. Думаю, ні одній дівчині з юних років твердили, що слід бути скромнішим, лагідною, а з вподобаним чоловіком так і поготів. Може багато дівчат так близько до серця сприймають ці повчання, або ж батьки були занадто категоричними і виховували в строгості, але отриманий через багато років результат такого виховання рідко вражає хлопців.

Часто невпевненість у собі виникає внаслідок комплексів, невдоволення власною зовнішністю. Можливо, в дитинстві батьки вас не достатньо хвалили, або ж навпаки могли травмувати своїми зауваженнями з приводу вашого зовнішнього вигляду. Можливо, замкнутість і невпевненість відбуваються з шкільних часів і є наслідком знущань однокласників, які могли невдало пожартувати над вами, ображали, таким чином, допомагаючи вам знизити свою самооцінку. Дуже важливо в цей період знайти підтримку і розуміння близьких людей, але, на жаль, це трапляється не завжди, і тоді ми залишаємося наодинці зі страхами та переживаннями, заглиблений у власні проблеми.

Геть сором!Як же побороти свій страх спілкування з хлопцем і стати впевненіше? Адже так не хочеться, щоб зустріч з вподобаним людиною перетворилася на катастрофу через скутості, переживання і не здатності навіть висловити свої думки. Існує маса способів, які допоможуть у майбутньому відчувати себе більш вільно в спілкуванні з людьми, залишаючись самою собою і при цьому спритно справити сприятливе враження на будь-якого хлопця.

Як перестати соромитися перед хлопцем


Якщо причиною невпевненості в собі є комплекси щодо зовнішності, тоді слід визначитися, що саме вас не влаштовує в собі. Можливо, змінити скромний стиль в одязі і підібрати більш яскравий, але не викликає, який підійшов би вам. Чи ж варто кардинально змінити імідж: змінити зачіску, колір волосся, гардероб, знайти нові інтереси і захоплення. Часто дівчата виявляються незадоволені своїм тілом, в такому випадку варто записатися на танці або тренажерний зал. Гарантовано, що навіть через пару занять кожна дівчина вже буде почуватися більш впевнено, навіть якщо істотних змін у фігурі ще поки не спостерігається. Доглянута і красива дівчина завжди буде задоволена своєю зовнішністю, а значить, буде випромінювати впевненість, яку не зможуть не помітити оточуючі.

Якщо соромитеся розмовляти з хлопцем, губитеся, не можете сформулювати пропозицію, але при цьому вільно спілкуєтеся з друзями, завжди пам'ятайте, що кожен хлопець такий самий звичайний чоловік, як і всі ваші знайомі, тому не варто заморочуватися. Те, як вас могли виховувати в дитинстві про те, як не варто розмовляти з хлопчиками, і як порядні і скромні дівчата повинні вести себе тільки посилюють вашу невпевненість. Не зациклюйтеся на нравоучениях, ведіть себе природно і вільно.

Якщо вже надто сильне переживання, тоді варто попрактикуватися у розвитку мовлення: читати книги вголос, заводите розмову на вулиці з незнайомими людьми, розширюйте своє коло спілкування та інтересів. Так само можна заздалегідь продумувати теми для обговорення під час зустрічі з хлопцем, вимовляти вголос перед дзеркалом репліки, щоб бачити, як ви виглядаєте зі сторони при розмові.

Як перестати соромитися перед хлопцем


Підведемо підсумкиБезсумнівно, скромність притаманна багатьом людям і це природно. Але занадто часто багато дівчат, під впливом оточуючих, або ж зі своєї вини, не знають міри, коли скромність переходить у надмірну сором'ясливість і невпевненість. Ці якості не красять людину і будуть перешкоджати у майбутньому досягнення багатьох цілей, в тому числі і в обличчястому житті. Не завжди слід чекати, коли хлопець, який дуже сподобався, зробить перший крок, адже цього може і не відбутися, а хто знає, може це той самий чоловік, який ідеально вам підходить.

Працюйте над своєю самооцінкою, не думайте про те, що про вас подумають оточуючі, посміхайтеся, ведіть себе як можна більш природно і головне не закривайтеся в собі, не бійтеся ризикувати. Спочатку це може здаватися важко і викликати внутрішній дискомфорт, але ж увагу вподобаного хлопця, як результат стількох зусиль і роботи над собою, цього варто?