Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мене кинули. Що робити?

Мене кинули. Що робити?

Додано: 16.10.14
Практично кожна з нас може розповісти свою власну історію (і, можливо, не одну), коли доводилося залишатися наодинці з самою собою, покинутої коханим, забитися в кут і в голові повторювати лише одне питання: «Чому?». Адже все було як не можна краще: ви завжди були разом, поруч, як одне ціле, могли годинами розмовляти по телефону, вечорами смитися фільми про кохання, просто насолоджуватися присутністю один одного. Але в один момент все звалилося, і життя втратила свої звичні фарби - ви залишилися одні, без свого коханого. Що ж тепер робити і як далі жити, якщо настільки звичне життя більше не радує вас без нього, вашого самого рідної людини.Мене кинули. Що робити?Звичайно, для будь-якої жінки відхід коханої людини асоціюється з величезним душевним потрясінням, але життя не стоїть на місці, і тепер треба навчитися жити без нього. У перші дні це здається неможливим, ви все ще мільйонний раз прокручуєте в голові стратегічний сценарій повернення коханого, але кожен раз розумієте, що все скінчено безповоротно і назавжди. Подібна життєва ситуація досить складна з точки зору психології і в деяких випадках вимагає кваліфікованої допомоги фахівця даної галузі. Але розібратися в собі можна і самостійно, дотримуючись деяких правил, що дозволяє витягнути себе з болота самотності.

Візьміть відпустку .

Зараз, як ніколи раніше, вашому організму потрібна певна відновлення після пережитого стресу. Відпочиньте від роботи, візьміть відпустку на пару тижнів. Саме зараз вам життєво необхідно побути наодинці з собою і зі спокійною душею відпустити минуле, гарненько обдумавши сьогодення. Перший вихідний день присвятіть «прощання» з усім старим, гарненько виплачьтесь за цей день, згадавши все хороше і погане, що було у вас за весь час ваших відносин, щоб надалі більше жодна сльозинка не пролилася з ваших очей, згадуючи, як часто ви разом прогулювалися по тій самій алеї або сиділи на цих лавках. Нехай разом зі сльозами підуть всі спогади про минулі відносини, які вже не можна повернути (а чи потрібно?).

У кожному разі, весь негатив краще виплеснути на початку відпустки, і його залишок присвятити улюбленим заняттям, щоб простіше було відволіктися від самотності. Поїдьте на дачу, весь день загоряйте в саду, взимку можна сходити на каток. Головне - щоб це заняття не нагадував вам про вашому колишньому, а можливо провокувало на нові знайомства. Присвятіть весь свій час тільки собі, і, можливо, ваше самотність здасться вам на час якимось «відпочинком» від усіх, на кого потрібно було постійно витрачати те саме дорогоцінний час.

Пробачите про наболіле.

Тільки не треба в п'ятдесят п'ятий раз розповідати своїй найкращій подрузі про те, як вам було разом добре, і як тепер без нього жити. Краще розкажіть всю історію свого самому близькій людині один раз, але у всіх подробицях, і відпустіть минуле разом з цим оповіданням. А ще краще зробити невеликий ритуал: написати про те, що вас хвилює, на папері і спалити її, назавжди забувши про написане. Так буде набагато простіше психологічно звільнитися від болючих думок.

Мене кинули. Що робити?


А ще краще сходити на разове заняття в боксерський клуб і позайматися з грушею. Таким чином ви зможете весь негатив направити на певний об'єкт, у ролі якого виступить боксерська груша. Подумки обговоріть все, за що б ви хотіли помститися своєму колишньому, і за допомогою силових прийомів перенесіть всю свою агресію на грушу. З її допомогою ви очистіть себе від неприємних відчуттів після розставання з коханою людиною і в психологічному плані вам стане помітно краще.

Візьміться за себе.

Тепер, виплеснув з себе всю негативну енергію і трохи відпочивши, саме час привести своє тіло і думки в порядок. Почніть зі свого зовнішнього вигляду, додайте якусь родзинку: поміняйте колір волосся, поекспериментуйте з макіяжем, сходіть, нарешті, на манікюр. Краще всього звернутися до стиліста - там точно не помиляться з новим образом і зроблять вас набагато свіже і цікавіше. Підберіть новий наряд, який буде підкреслювати не тільки фігуру, але і ваш новий макіяж.

Тепер у вас з'явилося набагато більше часу, і саме час витратити його з користю для тіла (та й для душі теж). Запишіться на йогу - після розставання з коханою людиною це найкращий варіант. Так ваші думки і тіло повернуть собі гармонію, завдяки якій ви зможете далі легко і невимушено йти по життю, не тягнучи за собою важкий вантаж минулих відносин. Та й фігура придбає більш витончені вигини, що просто не може не звертати погляди перехожих чоловіків (а вам це зараз так важливо для підняття власного достоїнства).

Напевно за недоліком часу ви вже так давно мріяли сходити на курси іноземної мови або латиноамериканські танці. Зараз саме час для цього! Тим більше можна підібрати для себе заняття, які в подальшому допоможуть вам впевненіше крокувати по кар'єрних сходах. Спробуйте отримувати користь із всього, чим ви зараз плануєте зайнятися, і ваше положення в суспільстві може зміцнитися, тим самим підвищуючи вашу самооцінку.

Мене кинули. Що робити?


Трохи флірту.

Гарна зачіска, модний макіяж, стильна одяг і легка посмішка на обличчі - що ще потрібно жінці для того, щоб відчувати себе привабливою і бажаною. Дозвольте собі трохи легкого флірту. Висока шпилька і модне плаття зроблять свою справу, змусивши оточуючих вас чоловіків мимоволі звернути на вас увагу. Залишається справа за малим - мила усмішка, невимушена бесіда Звичайно, легкий флірт ні до чого вас не зобов'язує, але здорово піднімає почуття власної гідності. Тим більше не варто забувати, що завжди можна познайомитися з цікавими людьми, відносини з якими з часом можуть перерости у щось більше.

Тільки ні в якому разі не порівнюйте нових знайомих зі своїм колишнім. Тим більше не розповідайте про те, що ви зовсім недавно розлучилися з коханою людиною і як вам тепер важко одній. Забудьте про те, що було, й смиться тільки вперед. Завжди пам'ятайте, що попереду можуть бути більш цікаві стосунки, ніж були у вас до цього моменту, і потрібно бути завжди відкритими до нових знайомств і пригод, які в подальшому зможуть перевершити всі ваші очікування і надії.