Корисні поради
на всі випадки життя
» » НМ інтернет магазин для всієї родини

НМ інтернет магазин для всієї родини

Додано: 16.10.14
Є такі торгові марки, які можна назвати сімейними або домашніми, тому що асортимент їх продукції розрахований на всю сім'ю і створення домашнього затишку. H&M - одна з таких торговельних марок.НМ інтернет магазин для всієї родиниЄ такі торгові марки, які можна назвати сімейними або домашніми, тому що асортимент їх продукції розрахований на всю сім'ю і створення домашнього затишку. H&M - одна з таких торговельних марок. В інтернет-магазині НМ (http://uk.shopotam.ru/shops/hm.com можна знайти стильний і недорогий одяг та взуття для чоловіків і жінок, і для дітей, а також всілякі аксесуари, косметику, товари для будинку - ковдри, постільна білизна, покривала, предмети інтер'єру для спальні, кухні, вітальні і для дитячої кімнати.

Шведська компанія H&M виникла понад півстоліття тому, зараз вона має широку мережу роздрібних магазинів у всьому світі, і це найбільша мережа магазинів одягу та товарів для дому в Європі. З початку заснування компанія займалася продажем жіночого одягу, але з розширенням географічним розширився і асортимент. Основний напрямок досі - продаж одягу. У 80-хх роках минулого століття компанія взяла установку продавати якісний одяг за доступною ціною, що було відображено в слогані, яке актуальне і сьогодні: «Мода і якість за кращою ціною». З розвитком Інтернету, компанія обзавелася онлайн-магазином. Тепер філія інтернет-магазину НМ є майже в кожній країні.

Основним джерелом натхнення дизайнерів шведського бренду H&M при створенні нових моделей одягу служать колекції відомих кутюр'є. Бренд випускає новинки досить часто - протягом одного сезону може вийти кілька колекцій. Хоча інтернет-магазини НМ і орієнтовані на продаж недорогий одягу, це не означає, що цей одяг не відрізняється своїм особливим стилем і не має інсмідуальності. Асортимент пропонованих моделей дуже широкий і різноманітний. В онлайн-магазинах H&M представлена одяг в діловому стилі, що підходить для офісу, є повсякденний одяг, для відпочинку, для занять спортом, не складе праці і відшукати що-небудь особливе, відповідне духу високої моди, в чому можна ефектно з'явитися на модній гламурній вечірці. Продукцію бренду H&M рекламують відомі моделі і зірки шоу-бізнесу. В одній з гучних рекламних кампаній бренду брала участь Клаудія Шиффер.

Найбільш повний асортимент продукції H&M представлений в європейських і американських інтернет-магазинах. Там завжди можна побачити і придбати останні колекції бренду, а крім того закордонні онлайн-магазини регулярно радують розпродажами і привабливими знижками. Тільки купувати за кордоном багато хто не вирішуються із-за мовних проблем чи технічних - організація доставки та інше. З допомогою посередника зарубіжних онлайн-покупок Shopotam купувати закордоном також легко як в Росії. НМ інтернет магазин для всієї родини відкриє компанія Шопотам! Досить просто скопіювати посилання на товар на сайті Шопотам, а переговори з продавцем, пересилання та інші технічні питання вирішать фахівці компанії. З Шопотам просто і вигідно шукати і купувати товари на зарубіжних сайтах!