Корисні поради
на всі випадки життя
» » Шкіряна куртка з хутром - кращий вибір

Шкіряна куртка з хутром - кращий вибір

Додано: 16.10.14
Шкіряна куртка з хутром - кращий вибірКоли люди вибирають собі одяг на зиму, то, найчастіше вони приймають рішення придбати шуби, пуховики або дублянки, які вбережуть від холоду в таку пору року. Однак, є ще один вид верхнього зимового одягу, який часто упускають з вигляду - шкіряні куртки з хутром, як чоловічі так і жіночі. Якщо порівнювати шкіряну куртку з хутром і звичні всім дублянки, то перші будуть попереду, так як вони не тільки охороняють людей від вітрів і морозів, але і здатні перенести високу вологість повітря, залишаючись у відмінному вигляді, навіть коли на вулиці мокрий сніг перемішався з дощем, і намагається вибити Вас з колії. Основною перевагою є факт того, що шкіряна куртка з хутром здатна боротися з будь-якими погодними несподіванками, і залишатися з Вами на довгий час.

Ні одна зимова куртка з хутром не обійдеться без теплої підкладки, яка також допомагає стримувати холод і вітер. При виготовленні такої підкладки можуть бути взяті найрізноманітніші види хутра, такі як норка, бобер чи овчина. При пошитті та виконанні комірів, манжета, капюшонів і низу вибирають хутра з довгим ворсом - хутра лисиці, песця, єнота. Хутра саме цих тварин допоможуть вашій куртці виглядати ефектно і додадуть їй завершеність.

Великою популярністю користуються шкіряні куртки з штучним хутром - візуально вони майже не поступаються курток з натуральним хутром, однак, з холодом справляються значно гірше. Відповідно ціна на такі куртки буде нижче, що робить можливим їх більш часту заміну і покупку нових курток. Не можна забувати також і про, так званих, куртках - трансформери. Названі вони так за можливості відстебнути хутряну підкладку, що дозволяє носити куртку не тільки взимку, але і у весняний час, і навіть в осіннє, роблячи її демісезонного. Саме поєднання хутра та шкіри має властивість перевтілювати звичайну непоказну одяг у іміджевий і стильний предмет, виражає чудовий смак, статус і показність господаря.

Ніхто не знаходиться під диктаторством моди з приводу того, як слід одягатися взимку, і що слід одягати разом з зимової шкіряною курткою з хутром. Основною метою є встановити лаконічність і ефектність свого образу, що можна зробити завдяки правильно обраним аксесуарів. Тому вперед по магазинах, на пошуки шкіряного взуття, яскравих головних уборів і шарфів, які підкреслять достоїнства будь-якої людини, що прагне виглядати краще, і знаходиться при цьому в комфорті.