Корисні поради
на всі випадки життя
» » Вибір зачіски за типом обличчя

Вибір зачіски за типом обличчя

Додано: 16.10.14
Для початку вам необхідно визначити форму вашого обличчя. Воно може бути не якогось конкретного типу, швидше за все, це буде щось на зразок комбінації з двох чи більше форм, але одна з них повинна виділятися більше інших.
Вибір зачіски за типом обличчяПеред дзеркалом, зачешіть волосся назад і зав'яжіть у хвіст. Відійдіть трохи або сфотографуйте себе так, щоб ваші волосся не спотворювали форму вашого обличчя. Обведіть форму вашого обличчя на дзеркалі або на фотографії. Тепер посміться, який із запропонованих нижче варіантів більше схожий на ваш.

[b] Овал. [/b]

Довжина приблизно в півтора рази більше ширини.

Овал вважається ідеальною формою обличчя, тому практично будь-яка зачіска буде виглядати чудово. Можна носити короткі, середні та довгі волосся. Ваше обличчя в ідеальній пропорції.

Найкраще носити зачіски, повністю відкривають обличчя. Уникайте зачісок, що закривають обличчя, вони можуть його виконати.

[b] Коло. [/b]

Кругла лінія зачіски і підборіддя, широке обличчя і круглі щоки.

Якщо у вас кругле обличчя, то основна мета зачіски - звузити його. Якщо волосся довге, нижче підборіддя, носіть прямий проділ. Якщо довжина волосся вище рівня підборіддя, прямий пробій краще не носити. Створення обсягу на маківці і відкритий лоб так само зроблять обличчя стрункішою.

Краще уникати коротких стрижок і не зачісувати волосся назад. Крім того, не рекомендується носити волосся на обличчі в районі щік.

[b] Квадрат. [/b]

Пряма лінія волосся, незграбна щелепу і широке обличчя.

Ваша зачіска повинна пом'якшити гострий кут лінії щелепи і мінімізувати «квадратность» лінії лоба.

Зачіски, які підкреслюють вилиці - найбільш прийнятні, так що «короткі шари», що звисають на вилиці, будуть виглядати приголомшливо. Хвилясте волосся на скронях також пом'якшать незграбність.

Найкраще будуть середні або довгі волосся близько дюйма нижче підборіддя. Волосся, спущені на лоб, будуть виглядати ідеально, якщо вони тонкі або бахромою. Розпущене хвилясте волосся також округлять особа.

[b] Трикутник або груша. [/b]

Широкий підборіддя і вузький лоб.

При виборі стилю для цієї форми обличчя, вам слід вибрати такий, що звужує підборіддя і розширює лоб, щоб збалансувати пропорції. На верхівці і скронях носіть волосся пишніше, але зачесане з обличчя, щоб «розширити» лоб.

Не носіть волосся пишними в області щелепи. Довжину волосся краще вибирати до підборіддя або довше. Зменшіть обсяг на маківці та з боків, особливо, в області вух. Обсяг в області підборіддя і вище скронь допоможе округлити особа.

[b] Сердечко. [/b]

Вузьке підборіддя, розширення на рівні очей.

Якщо у вас такий тип, значить вам потрібна зачіска, пом'якшувальна лінії щелепи і зменшує на очах. Цій формі обличчя потрібна більш хвиляста зачіска. Довжина волосся до підборіддя буде ідеальна.

Основна мета - «розширити» вузьке підборіддя. Хвилясте волосся з боків відвернуть увагу від щелепи. А краще носити повністю хвилясте волосся.

[b] Витягнуте. [/b]

Довге й тонке, однакової ширини по лобі і в вилицях. Може мати дуже вузьке підборіддя або високий лоб.

Зачіски для цієї форми обличчя повинні додати повноти по сторонах обличчя і навколо очей, щоки та вуха. Відвернути увагу від довготи обличчя можна косим проділом. Несиметричні стрижки будуть виглядати чудово.

Краща довжина волосся - до середини шиї. Вибирайте обсяг з кучерявим або хвилястими стрижками, що створює ілюзію збалансованої ширини.