Корисні поради
на всі випадки життя
» » Фатальні штучки (мода осінь/зима)

Фатальні штучки (мода осінь/зима)

Додано: 16.10.14
Фатальні штучки (мода осінь/зима)Stella McCartney представила модель осінь/зима сукня виконана в чорному кольорі. Тканина прозора (дрібна сітка стрейч), верх виконаний як майка з декольте до талії. Плаття до стегон, низ різно рівневий, задня сторона нижче, ніж передня. Під «сіткою» тілесного кольору майка з мереживними малюнками.

Calzedonia легінси. Чорна мереживна вишивка, підкладка зсередини чорного кольору, зовні тілесна, створює контраст верхньому шару з вишивкою.

Ці легінси можна одягнути з блузкою від Personage. Модель виконана в мереживній стилі. Основа ализаринового кольору, зверху вшита чорна мереживна накидка, причому, манжети і комір, не закриті, а основного кольору. Середина моделі від коміра вниз, так само не закрита мереживом. Співвідношення цих двох моделей, представлених дизайнерами, створюють спокусливий і пристрасний образ для дівчат, які нічого не бояться.

Patrizia Pepe випустила спідницю, основа якої, густого коричневого кольору. Верх покритий дрібним синтетичною сіткою з брижами. Внизу моделі по лівому краю, сітка зім'ятою, такий елемент зрасм моделі екстравагантний вигляд.

Ще одну спідницю можна віднести до мереживному стилю, модель від Quelle. Основа блідо-волошкового кольору, на такій основі чорне мереживо виглядає найбільш зухвало. Сам блакитний колір передає спокій, але в поєднанні чорним, виходить за рамки пристойності купуючи, спокусливий характер.

Мереживний стиль не обійшов і взуття. Дизайнери представили ботильйони і туфлі, які приголомшили подіум своєю появою. Розглянемо детально, що це були за моделі.

Ботильйони Carnaby, високий каблук (шпилька 20 см), чорна лакова підошва (вигнута трапецієвидна платформа). Над каблуком знаходиться блискавка, на собачці якої пов'язана чорна шовкова стрічка, основна частина моделі виконана шкірозамінника з брижами, напівкругла форма.

Туфлі від Alberto Guardiani червоного кольору з чорною брижами. Туфельку оперізує чорний лаковий ремінець, висока пряма шпилька (до 20 см) так і загрожує проткнути що-небудь.

Ботильйони Centro, вишукана висока модель покрита чорним мереживом на білому тлі, прикрашена чорними лакованими вставками. Аналогічний високий каблук, на носі залишено отвір для пальчиків, кант зроблений з чорного лаково матеріалу.

З схожих матеріалів виконані туфлі Casadei. Чорні лакові туфельки Taccetti на віддаленій високій шпильці. Модель ніби оперізує ногу лаковими ремінцями, замість застібки шовковий бант кольору мокрого асфальту.

Дизайнери попрацювали і над аксесуарами.

Кегппредставил брошка у формі сердечка. Вона виконана з темного срібла з діамантами, і прикрашена шовкової антрацитної стрічкою.

Цікаву штучку виставила напоказ Evita Peroni - вуаль з чорної ліски, з боків шпильки для закріплення. Квіточка на підставі шпильки робить модель чарівною.

Браслет Zolla, зовсім проста річ, зроблена з пластмаси, нижній шар білий, потім чорне мереживо і зверху закріплює шар прозорої пластмаси.

Спокусливі мереживні штучки зададуть жару в нинішньому сезоні. Слідкуйте за новими показами. Будьте, як завжди чарівні! Будьте в моді!

Стаття про нові фатальних модних примірниках. Моделі самих маревних дизайнерів виконані з чорного мережива. Все про спокусливій відвертому образі.