Корисні поради
на всі випадки життя
» » Леді досконалість або як створити неповторний ідеал

Леді досконалість або як створити неповторний ідеал

Додано: 16.10.14
Леді досконалість або як створити неповторний ідеалШлях до неповторності у кожної жінки унікальний: одна веде боротьбу із зайвою вагою, інша намагається виправити свою зовнішність, третя - зростання, але боротися зі своїми вадами - значить тільки погіршувати своє становище. Адже приділяючи так багато часу тому, що так не подобається в собі - ви холите і плекаєте проблему, зводите її на п'єдестал.

Коли вся увага зосереджена на якомусь негативному моменті, його стає більше, відбувається підживлення і як наслідок - розростання цього недоліку. Але це аж ніяк не означає, що потрібно не звертати на це увагу і перестати прагне до ідеалу краси, все що потрібно - полюбити себе, такий як є!!!! Внутрішня краса - ось сила, яка править світом!

Отже, ось кілька порад, як створити в собі ідеальну красу і досконалість:

Перше не можна думати і говорити про себе погано, тіло підкоряється мозку, відповідно звідти повинні виходити тільки світлі і позитивні думки. Дайте собі установку - виглядати на 150%! Говорите собі компліменти і вірте у компліменти оточуючих, не принижуйте достоїнства!

Друге виберіть момент свого життя, коли ви виглядали сліпуче, всі захоплювалися вами - проживіть цей момент ще раз, представивши все в яскравих фарбах і деталях, ви відчуєте надзвичайний прилив сил! Робіть це постійно, програмуючи себе тим самим на те, що ви неповторна краса.

Третє , найгрізніший ворог це порівняння! Припиніть будь-яке порівняння з іншими жінками, подругами, актрисами, співачками. Коли ви порівнюєте - ви заперечуєте власну унікальність і неповторність, використовуй такі уявні установки: «Я найкраща», «я в не конкуренції», «Я-леді досконалість», я така одна», і ви помітите, як це діє на оточуючих.

Четверте , перетворіть свої недоліки в достоїнства, адже саме вони і відрізняють одну жінку від іншої. Це якась риса інсмідуальності. Багато знаменитостей смним чином звертають свої, здавалося б, такі явні недоліки в достоїнства, які так обожнюють шанувальники.

П'яте ви повинні вести себе так, як ніби ви вже досягли всього того, до чого прагнули, Ви - леді досконалість, ідеал краси! Ведіть себе як неповторне створіння природи. Хоча б один день!

Найважливіше, що необхідно зробити - стати щасливою! Тоді ви отримаєте внутрішню і зовнішню красу, не відмовляйте собі в задоволеннях, адже наше життя одна, так беріть від нього все! Абсолютно не важливо, що диктує вам час і мода - єдина і неповторна, ідеал краси!!!! Бути самою собою - значить бути Леді досконалістю!