Корисні поради
на всі випадки життя
» » Що ми знаємо про нарощування волосся?

Що ми знаємо про нарощування волосся?

Додано: 16.10.14
Що ми знаємо про нарощування волосся?Існують небезпечні спобличчя і безпечні.

До небезпечних способів належать ті технології, в яких присутня якась хімія. Що це таке?

Це клей - їм нарощують волосся холодним способом. До вашим волоссю приклеюється нарощений волосся. При корекції кожну нарощену пасмо, де був клей, обрізають і приклеюють заново. Такого засобу на всі 100% ще не придумали, що б повністю розчиняв клей. Як правило, клей розчиняють рідиною для зняття лаку і ваш нарощений волосся стрімко з кожної корекцією коротшає.

Так само до цієї категорії належить і гаряче нарощування. Кератин і кератинові капсули. Це вже йдуть готові капсули на прядках волосся, які вам наростять. Їх розігрівають і припаюють до вашого волосся. При корекції також обрізається капсула стара і припаюється нова. Ваш нарощений волосся коротшає. І якщо клей-це стійкий матеріал, то кератин не любить спеку він розм'якшується, і ви втрачаєте свої нарощені волосся.

А що відбувається з вашими волоссям? На них залишаються шматочки клею і кератину, і 70% де було нарощування, ви втратите свої волосся. На жаль, але це правда.

Також існує і спосіб нарощування на клейких стрічках. При знятті або корекції такого нарощування ви ризикуєте залишити свій волосся на цій колеющей стрічці.

А тепер переходимо до безпечного нарощування волосся, до них належать три спобличчя. Будь-який з цих спосіб без хімії.

Перший спосіб-це нарощування на кільцях. Все волосся, який вам нарощується кріпитися на маленьких алюмінієвих колечках. Цей спосіб просто напросто дискомфортний.

Другий спосіб - шиттям. У вас на голові плететься тоненька косичка і до неї пришивається тресированний волосся. Будьте уважні бажано, що б волосся, який вам пришивають, був ручний тресовкой. Вона набагато тонше і якісніше, ніж заводська. У заводський тресовки випадає волосся і багато вичеса при митті. При корекції акуратно знімається ваш нарощений волосся, расплетается косичка, вичісується і все роблять заново.

Це один з найбільш зручних і безпечний спосіб для ваших волосся. Цей спосіб не боїться високих температур і при виборі якісного натурального волосся, ви можете таке нарощування, носити протягом декількох років, поки вам не набридне.

І третій спосіб - плетінням. Цей спосіб відрізняється від усіх інших тим, що його роблять по всій голові. Ваша голова ділиться на дуже дрібні зони і до них плутає нарощений волосся з випуском пасом. Як правило, таке нарощування робить молодь. Виглядає дуже ефектно і стильно. При корекції все переплітається заново.

Краса вимагає жертв - будьте уважні при виборі!