Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як розвивалася компанія Soia&Kyo? Історія знаменитого бренду

Як розвивалася компанія Soia&Kyo? Історія знаменитого бренду

Додано: 16.10.14
Як розвивалася компанія Soia&Kyo? Історія знаменитого брендуКанадська компанія Soia&Kyo була заснована в 2004 році. Засновником і креативним директором популярної торгової марки став Ilan Elfassy. Під його чуйним керівництвом компанія росла і розвивалася, досягнувши висот у сфері моди. Воістину внесок канадського бренду Soia&Kyo у становлення світової fashion-індустрії складно переоцінити!

Трохи з історії компанії. Soia&Kyo - є підрозділом APP Group (Монреаль). Це бренд зіграв вирішальну роль у розвитку Канади, як столиці теплого верхнього одягу. Ще б! Канадські пуховики добре відомі у всьому світі. Ексклюзивний стиль одягу та інших предметів гардероба дозволив торгової марки Soia&Kyo швидко зайняти міцні позиції в рейтингу найбільш популярних виробників верхнього одягу.

Як розвивалася компанія Soia&Kyo? Історія знаменитого бренду


Протягом 10 років існування бренд Soia&Kyo завжди залишався самим впізнанним завдяки унікальному дизайну. Головні «фішки» виробів канадської компанії: маленькі витончені кнопки-застібки, асиметричні коміри, широкі ремені і контрастні обробки курток.

Історія розвитку світового брендуЯк розвивалася компанія Soia&Kyo? Історія знаменитого бренду


З 2004 року і донині компанія продовжує вдосконалюватися, щоб задовольнити вимоги своїх постійних клієнтів, число яких зростає день від дня.

У 2006 році бренд Soia&Kyo був удостоєний престижній канадській премії «За кращий дизайн і стиль верхнього одягу». Слідом за цим компанія здійснила справжній прорив не тільки в розвитку канадської моди, але і світової fashion-індустрії.

У 2010 році керівництво Soia&Kyo прийняло рішення про введення ще однієї лінії одягу для чоловіків і взяла на себе зобов'язання привести всю продукцію до європейської якості.

На сьогоднішній день компанія Soia&Kyo пропонуємо широкий вибір класичних моделей пуховиків, м'які замшеві куртки, міські шкіряні вироби і верхній одяг із шерстяних тканин. S&K - це ідеальний баланс між модою і комфортом і цей баланс щоразу робить колекції одягу канадців мегапопулярними на тижнях моди в 2012 і 2013 році. Моделі верхнього одягу Soia&Kyo сьогодні продаються в багатьох спеціалізованих магазинах Канади, Сполучених Штатів, а також у сотні великих інтернет-магазинах, які функціонують у всіх куточках планети.

В інтернеті переглянути асортимент і, при необхідності, зробити замовлення можна у їх партнера в СНД на сторінці каталогу товарів бренду .

Як говорить сам директор компанії «Soia&Kyo - це простий і вишуканий дизайн. Основне наше завдання - це залишатися вірними цьому легкому стилю. Ми віримо в наші сили і якість продукції!»