Корисні поради
на всі випадки життя
» » Особливості місяцеходів

Особливості місяцеходів

Додано: 16.10.14
Особливості місяцеходів«Місяцеходи» це не обов'язково пристрої для переміщення по Місяцю. Це гарні, сучасні дуже зручні і на 100% відповідають модним тенденціям чоботи.

Коли з'явилися «місяцеходи»Вперше така взуття з'явилася на вітринах магазинів більше чотирьох десятків років тому. Ідея її створення була пов'язана з темою космосу. Подібна взуття була на ногах американських космонавтів, які висаджувалися на місячній поверхні.

Технологи і дизайнери компанії «Tecnica» взяли ті перші моделі за базову основу, адаптувавши їх до земних умов. Ці чоботи стали максимально стильними, універсальними і практичними, отримавши назву Moon Boot.

Основні особливості «місяцеходів»Від іншого взуття для зими «мунбути» відрізняються своєю незвичайною здатністю протистояння найбільш суворих морозів. Чоботи-місяцеходи Moon Boot навіть при температурі мінус 35° можна сміливо одягати на прогулянку. Ноги при цьому завжди будуть у теплі. Така оригінальна взуття має високу теплоізоляційну способность.Это обумовлено не тільки що застосовуються в процесі пошиття інноваційними технологіями, але і використанням особливих матеріалів,що пройшли до цього багаторазове тестування.

Чим популярніший ставали «мунбути», тим більшу увагу дизайнери стали приділяти зовнішньому видусапог. Перші примірники виглядали досить скромно. Сучасні «місяцеходи» можуть прикрасити модний гардероб будь-якої людини. Загальну увагу до такого взуття приваблюють її різноманітний декор і оригінальні колірні поєднання, що виділяють її серед інших подібних виробів.

Навіть постійно змінюються, сьогодні мода, пропонує людям все більш ексклюзивні тенденції, не може поки знайти Moon Boot гідну заміну. В першу чергу з тієї причини, що по своїй надійності і практичності «мунбути» перевершують практично всі вироби, що випускаються взуттєвої промисловістю.

Популярність і унікальність «місяцеходів»Чоботи-місяцеходи Moon Boot протягом декількох років, постійно змінюючи свій зовнішній вигляд, приймаючи ті відтінки, які притаманні сучасним модним колекцій, все одно залишаються на піку популярності.

Чоботи Moon Boot прикрашені яскравими принтами, вставками з тканини, хутра або шкіри, стразами, різноманітними бубонами і шнурівками і стали в результаті цього елементом сучасного стилю у молоді.

Унікальність і практичність такого взуття пов'язана із стійкою підошвою, що дає можливість її власникам впевнено почувати себе в них навіть на слизьких дорогах. За допомогою округленого носка забезпечується максимальний комфорт для ніг, а абсолютна вологостійкість тканини є гарантією того, що власник таких «місяцеходів» буде відчувати себе комфортно і впевнено навіть в найсуворішу негоду.

Таким чином, елегантні «мунбути», що мають в своєму модельному ряду чоловічі, жіночі та дитячі варіанти, зможуть супроводжувати своїх господарів на прогулянці в будь-яку погоду, подарувавши їм реальну можливість займатися активним відпочинком, незалежно від пори року.