Корисні поради
на всі випадки життя
» » Купальники для будь-якої фігури

Купальники для будь-якої фігури

Додано: 16.10.14
Купальники для будь-якої фігуриВ загальному розумінні існує три типи жіночої фігури - пісочний годинник, яблуко, груша. За версіями деяких експертів, цих типів більше 20. Їх розрізняють залежно від співвідношення обсягів талії, грудей, стегон, зросту, мускулистості і ін. параметрів.

Купальник, мабуть, найбільш відкрита одяг, в якій жінка з'являється на публіці. Тому за логікою речей, наряд повинен одягати всі достоїнства і недоліки своєї господині. Однак з допомогою купальника можна не тільки підкреслити переваги фігури, але і приховати недоліки.

Незважаючи на нетривалий літо і відносно прохолодне сибірське літо, купальники в Новосибірську представлені широким асортиментом. Потрібно тільки підібрати підходящу по фігурі модель.

"Прямокутник"До цього типу відносяться стрункі жінки з невираженою талією, маленькими грудьми, вузькими стегнами і стрункими ногами. Практично однакові обсяги тіла роблять фігуру хлоп'ячої. Таким дамам варто вибирати або роздільні купальники з принтами, вишивкою, масивними прикрасами, які візуально збільшать обсяги грудей і стегон; або монокіні з глибокими розрізами з боків, які "зменшать" талію.

"Трикутник"Ціла група фігур, основна відмінність якої - пишний низ. Можна виділити:


 • "дзвін" - жінки з маленькими грудьми і невираженою талією;

 • "кеглю" - також маленькі груди, округлі стегна, але вже окреслена талія, з недоліків - короткі ноги;

 • "грушу" - плавні форми з акцентом в нижній частині. • Дівчатам, які пізнали себе в описі будь-якої з трьох підгруп, варто уникати масивного низу в одязі. Перш ніж купити злитий купальник або роздільну модель, варто переконатися, що пляжний одяг не робить акценту на стегнах і "компенсує" скромний верх - краще вибрати купальник з розшитим або яскравим ліфом. Добре буде виглядати халтер - модель з широкими бретелями, які зав'язуються за шиєю. Власницям не занадто довгих ніг варто відмовитися від пляжних шортиків.

  "Перевернутий трикутник"  Для атлетичного типу характерна широка грудна клітка, м'язисті плечі, відносно вузькі стегна і не дуже виражена талія. Таким жінкам відмінно підійде модель свім-дрес - злитий купальник або частіше роздільний з спідничкою. Вона може доходити до середини стегна або являти собою невелику драпіровку. Яскравий (в дизайнерському і колірному рішенні) низ "врівноважить" фігуру.

  "Пісочний годинник"  Тонка талія, округлі стегна і груди - жінки з таким типом фігури можуть дозволити собі практично будь-який купальник. Однак власниці фігури "пісочний годинник" - це не завжди дівчата з 42-м розміром одягу. Якщо крім виражених форм, про себе дає знати виражений животик - можна купити купальник з утягивающими вставками.