Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як додати родзинку в свій гардероб

Як додати родзинку в свій гардероб

Додано: 16.10.14
Як додати родзинку в свій гардеробПомилки або експерименти: як додати родзинку в свій гардеробВіддаючи перевагу одному стилю і склавши гардероб у відповідності з власним смаком та уподобаннями, жінка нерідко виявляється власницею нудного набору речей - безумовно, якісних і привабливих, але не викликають ентузіазму і бажання виглядати бездоганно. Багато років купуючи одяг одного і того ж фасону, виконану в одних і тих же колірних поєднаннях, і вирішивши проаналізувати власні туалети, жінка раптом відчуває легке розчарування, немов би довгий час скуповувала сукні і спідниці оптом від виробника найбільш консервативних предметів гардероба.

У таких випадках на допомогу прийдуть модні новинки і експерименти зі своїм стилем, що проводяться, звичайно, обережно і продумано.

Кожен сезон стараннями модних дизайнерів приносить модницям оригінальні новинки, здатні доповнити або докорінно змінити звичний нам образ. Ідеальний базовий гардероб стане цікавим і неповторним, якщо жінка дозволить собі трохи розслабитися і експериментувати:


 • з колірними рішеннями, вибираючи яскраві і насичені кольори у виробах звичної форми (топи, кардигани або джемпери смачних, насичених відтінків);

 • з формою, дозволяючи собі придбання незвичайного і нестандартного предмета гардероба (спідниці оригінальної форми або штанів модного укороченою довжини);

 • з поєднаннями, розбавляючи буденний образ помітними і надзвичайно модними елементами (поясами, головними уборами чи взуттям). • Аксесуари та деталі: як скласти цілісний образ  На думку модних фахівців, цілісність образу залежить від уміння жінки зібрати воєдино комплект одягу за допомогою аксесуарів. Саме яскраві і актуальні деталі допоможуть основних предметів туалету заграти по-новому і виглядати унікально. При цьому легке зміна у звичному образі дозволяє створювати безліч варіантів модного вбрання на основі одних і тих же речей (наприклад, шийну хустку з яскравим принтом може прикрасити зачіску або послужити в якості оригінального пояса).

  Вирішивши приміряти модні аксесуарний новинки, жінкам, безумовно, варто обережно підходити до вибору експериментальних елементів гардеробу, уникаючи:


 • деталей, що не підходять за віком або в силу особливостей фігури;

 • провокаційних деталей. • Грамотно підібрані новинки сезону (як одяг, так і аксесуари) допоможуть підкреслити стиль кожної розбирається в моді жінки.