Корисні поради
на всі випадки життя

Вироби Gilda Tonelli

Додано: 16.10.14
Вироби Gilda TonelliУ 1921 р. італієць Франсиско Тонеллі заснував невелику майстерню з пошиття сумок, яку назвав по імені своєї матері Джільди Тонеллі. Франсиско старався з усіх сил, щоб шкіряні сумки, виготовлені в його майстерні, були ексклюзивними екземплярів найвищої якості, щоб процвітало виробництво, а його мати пишалася успіхами сина.

З роками цей бізнес став сімейним, а нащадки Франсиско Тонеллі успадкували від нього цілеспрямованість і здатність передбачати уподобання та бажання клієнтів. В даний час бренд Gilda Tonelli дуже популярний у всіх країнах світу (Росія не є винятком).

В даний час сумки Gilda Tonelli - шкіряні вироби витонченого крою з ультрасучасними нюансами, представлені в широкому асортименті. Але, якщо спочатку в майстерні Франсиско Тонеллі провосмся пошиття тільки жіночих, то у сучасному виробництві компанії [b] Gilda Tonelli [/b] вони є одним з напрямів. До шкіряних сумок різноманітних фасонів і призначень приєдналися портфелі, барсетки, дипломати, клатчі, гаманці, чохли, ключниці, візитниці і т.д. В останні роки виділився окремий напрям виробництва - виготовлення оригінальної шкіряного взуття для жінок від Gilda Tonelli.

Основний принцип компанії Gilda Tonelli - застосовувати у своєму виробництві інноваційні технології та маркетингові дослідження, лабораторний контроль і розробки по поліпшенню якості своєї продукції. Виробництво засноване на традиційному методі підбору сировини (тільки хорошої якості), механізованих технологіях і застосуванні ручної роботи. Дизайн та елементи декорування сумок Gilda Tonelli та інших шкіргалантерейних виробів цього бренду постійно оновлюються, втілюючи цікаві новаторські ідеї. Пошиття модних жіночих сумок і аксесуарів цієї торгової марки виробляються в Італії і незмінно італійськими майстрами.

На сайті інтернет-магазину можна добре розглянути всі представлені моделі і підібрати сумочку чи інший аксесуар, який відповідає вашому характеру і темпераменту. Щоб купити сумку в інтернет магазині досить зайти на сайт topavenue.ru, вибрати потрібний варіант і заповнити необхідні поля, для отримання покупки.