Корисні поради
на всі випадки життя
» » Шкільна форма

Шкільна форма

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Шкільна формаОсобливий атрибут школяра, який відрізняє його від інших - це його шкільна форма. У школах за минуле століття вона кілька разів то вводили, то скасовувалася. Зрештою, офіційно обов'язкової форми в школах немає в Росії, проте деякі школи запроваджують у себе власні правила на цей рахунок і одягають школярів у свою «фірмову» одяг. Варто зауважити, що це вже зовсім не така одежа, як була в СРСР. На відміну від старої, непоказної шкільної форми, сучасна викликає повагу, привертає увагу і змушує людей ставиться з повагою і школяру, і до школи. Шкільна єдина одяг знову стає популярною, хоча і не є офіційно обов'язковою.

Якщо школа не має ніяких вимог до одягу - це не забороняє вам купити гарну шкільну одяг своїм дітям на сайті http://www.burguy.ru/ . Наявність обов'язкової стандартизованою шкільного одягу має ряд переваг, серед яких наступні:


 • Єдина форма для всіх дисциплінує учнів і сприяє їх об'єднанню у більш-менш цілісний колектив.

 • Якщо не повністю, то принаймні дуже сильно зменшує розшарування суспільства серед учнів на «багатих» і «бідних». • Як вибрати?  На сьогоднішній день вибір шкільної форми досить широкий. І якщо ваша школа не виставляє вам жодних вимог з приводу шкільного одягу - ви можете вибрати підходящий варіант на ваш смак, з безлічі костюмів, жакетів, болеро, блузок, суконь, пуловерів і так далі. На сьогоднішній день всі ці види одягу доступні для дітей.

  Форма створить вашій дитині неповторний стиль викликає повагу, як серед школярів, так і серед вчителів. Вибір на стільки широкий, що можна підібрати абсолютно що завгодно, на ваш смак і на підставі побажань дитини. Звичайно, головне в формі для школярів - це зручність носіння і досить строгий стиль. При виборі одягу на зручність також слід звертати пильну увагу. Таким чином, вибір цілком і повністю залежить обличчясто від ваших уподобань.

  Історія шкільної форми  Вперше в Росії шкільна форма була введена в 1834 році. Після Соціалістичної Революції в 1917 році форма була визнана пережитком буржуазії і скасована. Однак в 1948 році в СРСР знову вводять єдину шкільну одяг. З 1968 року стиль одягу для школи в СРСР міняли кожні 10 років. У 1992 році в Росії її скасували. На сьогоднішній день вона набуває все більшу популярність серед населення.