Корисні поради
на всі випадки життя
» » Дитячі центри і переваги раннього навчання

Дитячі центри і переваги раннього навчання

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Дитячі центри і переваги раннього навчання
Не варто винаходити велосипед. Отримати якісну консультацію і довірити дитину в надійні руки можна, звернувшись в спеціалізовані розвиваючі центри. Яку практичну користь можна отримати?

Дитячі центри зазвичай організовують невеликі групи, які орієнтуються на розвиток відповідно певного віку. Малюки відвідують заняття разом з мамами. Однак можливе інсмідуальне навчання.

Що входить в програму:  • Рольові ігри і звуконаслідування. Розвиток музичного слуху, пам'яті, почуття ритму. Даний процес сприяє прискореному обміну інформацією між півкулями мозку. Розвивається мислення, сприйняття навколишнього світу, здатність приймати рішення.


  • Розвиток навичок вербального і невербального спілкування відповідно до віку. Дитина навчається сприймати себе як окрему обличчястість і набуває навичок поведінки у колективі.


  • Розвиток тактильно-рухового сприйняття. Формується уявлення про навколишній світ, предмети і формах. Дитина вчиться пізнавати реальність за допомогою відчуттів і дотиків. Усвідомлює такі поняття як пружність, твердість, м'якість, вологість, холод і тепло.
  • Всі заняття відбуваються виключно в цікавій ігровій формі. У позитивній атмосфері маленького колективу однодумців-однолітків діти малюють, займаються ліпленням з пластиліну і глини, роблять аплікації, збирають мозаїку та пазли, плетуть прості візерунки з ниток і дроту. Педагоги для розвитку дрібної моторики у малюків практикують сортування дрібних предметів, різних за розміром: черепашок, камінчик і ґудзиків, намистинок, жолудів, фішок. Зовсім юні відвідувачі дитячих клубів з захопленням малюють пальцями або шматочками вати.

    Педагоги раннього навчання працюють, зазвичай, за стандартною схемою: привітання, артикуляційна гімнастика, логоритміка в процесі занять, ритуал прощання. Згодом вашого малюка підготують до навчання в школі. Дитячі центри не тільки розвивають дітей, але і допомагають адаптуватися в соціумі, що є найбільш важливим в процесі виховання. Це стає способом життя мами і дитини.