Корисні поради
на всі випадки життя
» » «Непрості» подарунки дітям

«Непрості» подарунки дітям

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
«Непрості» подарунки дітям
Вибираючи подарунок сучасній дитині, не забувайте, так що він може бути не в захваті від чергової плюшевої іграшки або інерційної машинки. Часи змінюються, дітей з малого віку оточують різні цікаві і складні пристрої. І найбільше їх цікавлять ті, які вони бачать у дорослих. Тому в магазинах з'являються спеціальні дитячі версії побутової техніки, мобільних пристроїв і інших технологічних новинок.

Це не смно, адже діти так люблять копіювати поведінку батьків. Відповідно, вони хочуть володіти тими ж предметами. Особливо це стосується комп'ютерів і стільникових телефонів, адже дорослі часом не розлучаються з ними. Плюс, в цих пристроях можна знайти різні іграшки і купу всього цікавого. Ось і з'являються в магазинах мобільники для дітей, пральні машинки, дрилі та інша побутова техніка.

Одним з найбільш цікавих для дітей є комп'ютер. Адже він так і притягує до себе батьків. На ньому можна смитися мультфільми, грати, читати А так як діти все схоплюють на льоту, то вже до років трьох-чотирьох вони цілком освоюють перші навички поводження з комп'ютером. А буває і раніше - в Європі був зареєстрований малюк віком менше одного року, який вже сам справлявся з цим девайсом. Тому якщо ви можете придбати дитячий комп'ютер в подарунок племіннику або хрещениці - батьки будуть вам дуже вдячні. Подібні пристрої складно зламати - їх яскравий корпус служить ще і захистом від невгамовної дитячої енергії. А програмне забезпечення існує в спеціальному середовищі, так що батьки можуть самі визначати, до чого можна давати доступ дитині і на скільки часу.

Як правило, дитячі комп'ютери комплектуються спеціальним ПО, включає в себе розвиваючі та навчальні ігри. Деякі моделі навіть дозволяють виходити в Інтернет, але тільки на ті сайти, список яких схвалений батьками. Рано чи пізно будь-яка дитина добереться до глобальної мережі, так нехай він це робить під вашим наглядом.

До великим і цікавим подарунків можна ще віднести настільний хокей, а також футбол і баскетбол. Вони відомі і улюблені ще з часів нашого дитинства, так що це ще й подарунок дорослим: багато хто з них теж прийдуть від нього в захват. Тим більше, що деякі набори виконані у звичній символіки радянської збірної по хокею. А дитина зможе краще розвинути свої здібності, такі як вміння швидко приймати рішення і реагувати на події.

Ігрове поле легко поміститься на вашому столі і прослужить вам не один рік. З плюсів також можна відзначити те, що в настільний хокей дуже легко навчитися грати. Крім того, він виявиться дуже корисним для компаній, адже можна буде влаштовувати чемпіонати як для дітей, так і для дорослих.