Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як одягнути дитину

Як одягнути дитину

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Як одягнути дитинуБагато батьків серйозно замислюються про те, як одягнути своє чадо. І дуже часто все роблять, як сказала бабуся або порадила сусідка. У цьому випадку їм можна тільки поспівчувати.

Правильно одягнений дитина - це насамперед здоровий дитина. Як тільки настають холоди, необхідно купити теплі речі. Будете ви їх купувати через інтернет магазин для дітей або ж візьмете на найближчому ринку - в принципі не важливо, головне вибирати правильні матеріали. Наприклад, натільні кофтинки і штанці повинні бути з натуральної бавовни, можна з невеликою домішкою синтетики, а ось на шерсть у деяких дітей може бути алергія. Найкраще поєднувати ці матеріали, бо синтетика здатна виводити зайву вологу. А натуральні матеріали затримують вологу, але набагато краще зберігають тепло. Зараз з синтетичних матеріалів роблять дуже навіть непогану верхній одяг. У деяких випадках вона набагато тепліше і довговічніше, ніж вовняна.

Коли ви вперше купуєте одяг будь-якого виробника дитячих речей, то потрібно дуже уважно вивчити все, що написано на етикетці. І зовсім необов'язково слухати продавця, який запевняє, що це найякісніші в світі дитячі речі. Інтернет магазин в цьому плані трохи виграє, там можна відразу побачити виробника і все, з чого ця річ перебуває.
Коли ви всі купили і вже одягаєте дитину на вулицю, важливо пам'ятати, що дитину до року треба одягати як себе, плюс одна річ. Ви все-таки рухаєтеся, а він, як правило, лежить в колясці. Якщо ваша дитина старше року, то речі повинні дозволяти йому вільно рухатися. Завдяки цьому відбувається нормальна циркуляція крові, і ваша дитина не замерзне. Рухаються діти дуже багато, тому необхідно постійно контролювати, щоб ваша дитина не спітнів.

Як же, будучи вже на вулиці, дізнатися: чи комфортно вашому малюкові. Все дуже просто, в першу чергу замерзають руки, ноги і голова, тому що у них висока тепловіддача. Тому рукавиці, шапка і, найголовніше, не тісний, тепле взуття обов'язкові. Якщо у дитини щічки порожевіли, це ще не означає, що він замерз, просто його кров нормально циркулює. Ознакою того, що дитина мерзне можна вважати бліді щоки, холодну шию, червоний ніс, крижані руки або ноги, тільки не плутайте, якщо у дитини руки прохолодні значить - все в порядку. Ну і якщо ваша дитина вже може говорити, то не сумнівайтеся, замерзлий дитина мовчати не буде.

Також важливо не перекутать дитини. Якщо він спітніє на вулиці, то, швидше за все, прохолоне. Все-таки ви на вулиці і не зовсім нормально, якщо у дитини дуже теплі ноги і руки, а також особа і шия. Якщо ваша дитина спітніла або замерз, його негайно потрібно вести додому і переодягнути. Завжди будьте уважні і прислухайтеся до своєї дитини. Спробуйте як-небудь одягнутися, також як і він, а потім разом пограти в сніжки, вам це принесе величезне задоволення і дозволить краще зрозуміти стан вашої дитини.

Автор: Олеся Арслангареева.