Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мати двійнят - встигаємо все!

Мати двійнят - встигаємо все!

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Мати двійнят - встигаємо все!Проходить трохи часу. Може бути два роки, може бути рік, а може і два місяці. Ви розумієте, що знову чекаєте малюка. Якщо дитина не заплановано, його поява трохи шокує вас.

Якщо ви задумували народження другої дитини так скоро, ви морально готові до його появи. Але в кожному з варіантів у вас з'являється багато питань.

Як впорається з двома малюками відразу? Як обом приділити достатньо уваги, не обділити турботою, ласкою, любов'ю? Як встигнути утримувати будинок в порядку, створити затишок, побалувати чоловіка смакотою? І звичайно, хочеться, щоб і на свою зовнішність, і розвиток, і друзів, часу вистачало.

Набагато полегшують життя мамам дітей погодок, звичайно, бабусі - виручалочки. Взагалі, якщо у когось з родичів з'явилося бажання запропонувати вам допомогу, не варто відмовлятися.

Подумайте, що для вас найбільш корисно на даний момент. Може дідусь може взяти дітей на прогулянку, або бабуся допоможе перегладить пелюшки, а улюблена тітка почистить картоплю на борщ.

Не бійтеся довіряти дітей татові. Нехай вам допомагає, чим може. Змінює памперс, тримає напоготові рушник, коли ви в черговий раз подмиваете немовляти. Гріє суміш, якщо ви вже ввели прикорм. Чим більше часу батько буде проводити з дитиною, тим більше взаєморозуміння буде у нього з дітьми в подальшому.

Постарайтеся відразу вибудувати для дітей правильний розпорядок дня. Коли ви будете точно знати, в якому годині ваші малюки прокинуться, коли попросять їсти, а коли захочуть розважитися, вам стане набагато простіше побудувати плани на день.

Багато мам намагаються переробити купу домашніх справ під час денного сну дітей. Це неправильно. Коли ваші дітки лягають вдень спати, залишайте свої справи осторонь і теж відпочивайте.

Не можете спати вдень? Ляжте і просто розслабтеся. Послухайте улюблену музику, почитайте книгу. Краще бути доглянутою, бадьорою мамою з невимитим в кухні підлогою, ніж втомленою і роздратованою у блискучою квартирі.

Не привчайте дитину до рук, тим більше, намагайтеся менше його заколисувати. Нехай відразу звикає спати в ліжечку або скористайтеся коляскою. З віком, коли дитина трохи підросте і набере вагу, вам буде дуже важко качати його на руках.

Постарайтеся з самого ранку налаштовувати себе на позитив, посміхайтеся більше! Створюйте в будинку гарну атмосферу, діти дуже сприйнятливі до настрою оточуючих, особливо мами.

Знайте, ваш головний секрет в тому, щоб встигнути переробити всі справи в будинку - це ваші діти! Як тільки вони трохи зростуть і зможуть разом грати, у вас з'явиться багато вільного часу, набагато більше, ніж у матусь з одним малюком.

І головне правило: не порівнюйте себе з іншими матусями, які, на вашу думку, краще справляються з дітьми. Ви у своїх дітей - одна, краще вас нікого ніколи не буде. Ви для своїх малюків кохана, ніжна і турботлива мама на світі. Ваші помилки - це тільки ваші помилки, ваші перемоги - це тільки ваші перемоги!