Корисні поради
на всі випадки життя

Пізні пологи

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Пізні пологиНасправді пізні пологи мають не тільки мінуси, але й істотні плюси. Для того щоб визначити в цих позитивних і негативних сторонах пізньої вагітності і наступних пологів потрібно розібратися в причинах якими керується жінка вирішальна завагітніти після виконання їй 30 років.

Сучасні жінки розуміють, що для того щоб знайти роботу з гідною заробітною платою для подальшого забезпечення дитини пристойними умовами існування необхідно володіти достатньо високим рівнем знань. У зв'язку з цим жінка спочатку планує закінчення навчального закладу, влаштування на роботу та отримання деякого досвіду роботи, і тільки потім народження дитини.

Тепер жінки знають, що думка лікарів сходяться в тому, що пізні вагітність і пологи, а також годування груддю сприяють омолодженню організму. Не варто забувати також про те, що жінка, яка має малюка, на психологічному рівні відчуває себе молодше, ніж її однолітки.

Серед мінусів, які мають безпосереднє відношення до пізніх пологів, слід віднести, насамперед, підвищення ризику генетичних захворювань, який пов'язаний з тим, що після 35 років відбувається старіння яйцеклітин.

Не варто забувати про те, що до цього віку відбувається накопичення проблем зі здоров'ям у обох батьків. Але це є спірним моментом, оскільки іноді буває так, що 30-річна жінка, що веде правильний спосіб життя може бути здоровіше, ніж 18-річна дівчина, що зловживає шкідливими звичками.

Пізні пологи


Пізні пологи рідко бувають природними, тому жінка повинна бути психологічно готова до того, що її малюк, швидше за все, з'явиться на світ за допомогою кесаревого розтину.

Жінкам, що зважилися на пізні пологи, слід обов'язково вести здоровий спосіб життя (це правило поширюється на вагітних різного віку). Не варто нехтувати вказівками лікарів, оскільки кількість проблем у «дорослих» мам збільшено в рази. Це пояснюється тим, що змінюється еластичність тканин, відбувається зниження вироблення гормонів з віком, що передують хвороби також можуть залишити свій слід на стані органів майбутньої мами.

Ще важливим правилом для жінок, які готуються до пізніх пологів, є психологічна підготовка до своєї нової ролі, адже за довгі роки ви звикли до усталеному побуті і звичок, які неодмінно зміняться при появі малюка.