Корисні поради
на всі випадки життя
» » Бути матір'ю не страшно

Бути матір'ю не страшно

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Бути матір'ю не страшноСправа в тому, що за станом здоров'я мені протипоказано народжувати (так як я перенесла інсульт). Проживши з чоловіком 1.5 роки у шлюбі, я завагітніла.

Природно, в першу чергу, я вирушила в жіночу консультацію. Там мене направили на УЗД. Я дуже переживала, раптом я помилилася і це не вагітність, а я так хотіла дитинку, але УЗД показало, що у мене термін 7 тижнів, почуття переповнювали мене. Я взяла результати УЗД і пішла до свого гінеколога, вона, вивчивши мою амбулаторну картку відразу скеля, що народжувати мені не можна, так як є загроза моєму життю. І рекомендувала мені йти на регуляцію.

Вдома я місця собі не знаходила, проридала всю ніч, вранці я повинна була дати відповідь.

Ось настав ранок, і я знову прийшла на прийом, я сказала, що хочу народжувати. Лікар мені сказала, що мені потрібно пройти повне обстеження і взяти дозвіл у невропатолога.

Пройшла я комісію, невропатолог дав висновок, що мені потрібно виключити потужний період. Гінеколог, посмившись висновок, сказала, що я буду перебувати під постійним наглядом лікарів, природно народжувати самій мені протипоказано, єдиний вихід - кесарів розтин.

Вагітність протікала нормально, не було жодного натяку на погане самопочуття.

Мені залишалося тільки чекати свого терміну, коли ж я нарешті побачу свою дитину.

І ось 34 тиждень вагітності, я йду на черговий огляд. Гінеколог, посмившись на мене, сказала, що шийка матки відкрилася на 2 пальці, і дала направлення на госпіталізацію та підготовку до пологів (тобто кесаревого розтину).

І ось я вже 15 року милуюся на свою донечку, ці маленькі ручки, красиві блакитні очі, на чарівну посмішку з ямочками на щічках.

Ну хіба це не варто того, щоб ризикнути своїм життям?