Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вкласти дитину спати

Як вкласти дитину спати

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Як вкласти дитину спати
Але, на жаль, не завжди вдається вкласти дитину спати, з цією проблемою рано чи пізно стикається кожен батько. Дуже важливо підійти до цього питання спокійно. Існують різні методи, щоб вкласти дитину, мабуть, найпоширенішим є заколисування. Існують суперечливі думки на рахунок того, корисно це чи шкідливо, зручно чи не дуже.

Лікарі вважають, що все залежить від інтенсивності заколисування, якщо сильно качати можна і струс мозку дитині спровокувати. Заколисування стає проблемою, коли дитина підростає, і його вага не дозволяє качати його на руках, проте відучити від заколисування буває дуже складно.

Виходом може бути привчання до іншого методу, наприклад кожен день за 20-30 хвилин до укладання проводити різні процедури, наприклад купання, масаж, читання казок, колискова пісенька. Завдяки тому, що такі маніпуляції з дня в день повторюються, і закінчуються сном, дитина до них звикає, також він звикає до того, що після цих дії він повинен заснути, таким чином, створюється тимчасова умовно - рефлекторний зв'язок. Дані «ритуали» програмують дитину на сон.

Ще вкласти дитину спати може допомогти улюблена іграшка. Запах улюбленої іграшки, з якою дитина лягає кожен день, здатний подіяти краще, ніж будь-яке снодійне, оскільки дитина буде асоціювати його зі сном. Протипоказано перед сном робити активні дії, такі як зарядка, оскільки вони можуть порушити дитини і тоді точно укласти його під час не вийде.

Варто пам'ятати про те, що такі процедури допоможуть, тільки якщо вони стануть регулярними. Також ці ритуали зможуть допомогти заспокоїти дитину після перенесеного потрясіння.
Такий спосіб укладання дуже важливий і корисний, він допомагає з малого віку вчити дитину організованості.

Кожен батько вибирає сам спосіб, який йому , і найголовніше дитині підходить найбільше, однак не варто забувати що дитячий організм дуже врасливий, і його дуже легко можна травмувати.

Незалежно від того який ви виберіть спосіб головне щоб ваш сон був міцним, ваше чадо росло здоровим, а його укладання було відпочинком і для вас у тому числі. Солодких вам снів і приємних сновидінь!