Корисні поради
на всі випадки життя
» » Секрет популярності віршів Агнії Барто

Секрет популярності віршів Агнії Барто

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сім'я і діти
Секрет популярності віршів Агнії БартоАгнія Барто - це поетеса, творчість якої стало класикою дитячої літератури. Крім того, вірші її продовжують пам'ятати напам'ять і при нагоді цитувати багато дорослі. Адже прості, на перший погляд, строчки, сполучені за допомогою нехитрої рими, несуть в собі глибоку афористичність. Вони напрочуд точно і легко описують життєві ситуації, з якими стикається і будь-яка дитина, і його батьки.

Творчість Агнії Барто для дітейУ ненав'ясливій і м'якій формі вірші Агнії Барто розповідають дітям про правила поведінки в світі, який вони ще тільки починають освоювати. Діти смляться з боку на себе і своїх друзів по пісочниці, дізнаючись їх героїв віршів. А це - перший крок на шляху до вміння аналізувати обстановку навколо. Тому не варто недооцінювати важливість віршів Агнії Барто в такій важливій справі, як формування дитячої душі. Сама поетеса дуже любила дітей і часто віддавала перевагу знаходитися в їх суспільстві, ніж з дорослими. Отримуючи задоволення від спілкування з малюками, Барто одночасно черпала з такого проведення часу сюжети для своєї творчості.

Можливо, в цьому і полягає секрет віршів Агнії Барто. Діти довіряють автору, нехай і не бачать його. Вони відчувають, що Барто - «своя», вона знає про світ не з чуток. Адже малюки зберігають смовижні інтуїтивні здібності, які, на жаль, частіше втрачається з віком. Не позбавляйте своїх дітей можливості поринути у світ класичної дитячої літератури - розкажіть їм про вірші Агнії Барто, і звичайно, читайте їх разом.

Творчість Агнії Барто відрізняється тонким гумором, відсутністю моралізаторства, але при цьому реалізмом та легкістю сприйняття. Її вірші - це своєрідна гра з дитиною, в якій він навчається багатьом корисним речам.

«Дорослі» сторони творчості і життіМало хто знає, що поетеса вела активне громадське життя. Втім, навряд чи могло бути по-іншому. Адже людина, що володіє здатністю мислити критично, просто зобов'язаний спрямовувати свій талант в продуктивне русло, на благо людям. Агнія Барто деякий час була депутатом Моссовета, писала кіносценарії, була членом народного суду. Крім того, Агнія Барто очолювала асоціацію, яка представляла російську літературу для дітей в іноземних державах.