Корисні поради
на всі випадки життя
» » Новинки в світі пральних машин

Новинки в світі пральних машин

Додано: 16.10.14
Рубрика: Дім і затишок
Новинки в світі пральних машинРинок пральних машин щорічно поповнюється новими моделями. Виробники примудряються винайти нововведення там, де, здавалося б, вже нічого придумати не можна. Плодами таких зусиль інженерної думки стали пральні машини з сухою пранням, такі як Samsung Yukon, технологія прання з повітряними бульбашками, не кажучи вже про неймовірні дизайнерських рішеннях.

Варіаціями пральної машини як і раніше, є моделі з фронтальним або вертикальним завантаженням. Останнім часом спостерігається тенденція виробництва компактних пралок, що відрізняються, тим не менш, високою продуктивністю, вміщуючи велику вагу білизни. Очікуваною новинкою від компанії Hotpoint-Ariston стала модель WMSD 8215 B CIS, яка при глибині всього 44см. дозволяє завантажувати одночасно до 8кг. речей. Феноменальне рішення для малогабаритних квартир, в яких мешкають великі сім'ї, а також для невеликих приватних пансіонатів, готелів.

Дивовижним винаходом порадували світ інженери компанії Gorenje, укомплектувавши свою модель W72Y2/R баком для води, що робить можливим її експлуатацію навіть там, де перебої з постійним водопостачанням або низький тиск води в системі. Покупці з радістю прийняли новинку, враховуючи її велику завантаження і низьке енергоспоживання.

Крім цих корисних новинок не можна не відзначити, що вже існуючі моделі значно полегшують побутові клопоти, завдяки тому, що вміють не тільки прати, але ще сушити і дезінфікувати білизна. Різні програми прання дозволять дбайливо доглядати за тканинами від штучних до примхливих вовни та натурального шовку.Перш, ніж купити, необхідно правильно вибратиКупуючи пральну машину, слід, перш за все, знати розміри приміщення, відведені для її установки, умови, в яких вона передбачається використовувати, бажані функції в доповнення до основних. Слід пам'ятати, що найчастіше саме ці додаткові функції, як наприклад сушка, впливають на вартість пральної машини вельми істотно. Тому, визначаючись з бюджетом, подумайте, наскільки важливою для вас буде та, чи інша здатність пральної машини.

В Єкатеринбурзі, як і у багатьох інших містах, сьогодні вибір побутової техніки представлений різними торговими точками, супермаркетами електроніки. Для того, щоб не заплутатися в безлічі товарів, виробників, ціни, характеристики, інтернет-каталог Апорт зібрав на сторінках свого сайту всю необхідну покупцям інформацію, зручно відсортував її, забезпечуючи відвідувачам максимальний комфорт в пошуку та виборі. Зайдіть і переконайтеся самі.