Корисні поради
на всі випадки життя
» » Новий підхід до вибору пральної машини

Новий підхід до вибору пральної машини

Додано: 16.10.14
Рубрика: Дім і затишок
Новий підхід до вибору пральної машини
[b] Поекспериментуємо? [/b]


Експеримент «А як же з цим справлялися наші бабусі?» коли-небудь застигал кожну жінку. Зламався холодильник, а за вікном спекотне літо? Нічого страшного, достатньо всього лише 3 рази в день сходити в магазин. За яйцями, булочками і молоком на сніданок, за шматком м'яса і сметаною для приготування обіду і за рибою на вечерю. А потім приготувати рівно стільки, щоб з'їсти за один раз.


Пилосос видав передсмертне гудіння і замовк? Віник і совок напевно знайдуться в коморі. У вас персидська кішка і пекінес? Тоді на додачу до віника і совка вам знадобиться жорстка щітка і таз з водою. Додайте у воду трохи антистатика, і наступна прибирання займе часу на годину менше. Пральна машина веде себе так само, як і пилосос? Та ще й вирішила допомогти вам вимити підлогу? Інакше як пояснити таку силу-силенну води на кухні і в коридорі? Великий таз, кип'ятіння і довгі ряди капає білизни на балконі вам забезпечені. Експеримент поставлений, пора б і подумати про його припинення.


[b] Ремонтувати або викидати? [/b]


Якщо зайшла мова про поламаною побутовою технікою, то вам залишається вибрати, яким вчинити способом - відремонтувати поламану або придбати нову техніку. Припустимо, що у нас зламалася пральна машина. Практично кожна майстерня пропонує таку послугу, як ремонт пральної машини на дому. Здавалося б, що може бути простіше? Але ось минув тиждень, а машина поламалася знову. І повторний ремонт наводить на думку, що краще б було відразу купити нову. У кожній техніки свій характер. А разом з характером і особливості ремонту.


[b] Довго і надійно. Чи треба? [/b]


Хтось скаже, що радянська техніка працює досі. Але чи захочете ви зараз купити пральну машину радянського зразка? З кожним роком з'являються нові вдосконалені моделі, і ми купуємо новинки. Навіщо платити зайві гроші, якщо є можливість здешевити техніку? Адже все одно років через 5 нам захочеться придбати більш сучасну модель.


Наприклад, продукція компанії Bosh стала дешевше саме з цієї причини. Металеві баки пральних машин замінили пластиковими, а складання здійснюється в країнах третього світу. Зате ми не переплачуємо за непотрібний нам термін роботи. Техніка Bosh добре служить весь призначений їй термін, але якщо все ж трапилася поломка, то ремонт пральних машин Bosh має свої тонкощі.


При виході з ладу нагрівального елемента мідні доріжки електронної панелі перегорають, спрацьовуючи як запобіжники. Немає сенсу змінювати ТЕН, а нова електроніка коштує майже так само, як і нова машина. Досить перепаяти мідні доріжки і машина стане ще довго. Машина перестала сливати воду? Заміна помпи усуне проблему, і ця процедура не сильно вдарить по кишені. І, звичайно ж, звертайтеся до кваліфікованим майстрам, і вам не доведеться раз за разом повторювати цей виснажливий експеримент.