Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити так, щоб новорічне бажання збулося

Як зробити так, щоб новорічне бажання збулося

Додано: 16.10.14
Рубрика: Дім і затишок
Як зробити так, щоб новорічне бажання збулося
А сма у новорічну ніч виявляється потрібно готуватися. Ви думаєте , що варто загадати бажання під бій курантів і все - шикарна норкова шубка у вас в кишені? Як би не так!

Як виявив мій власний опитування, в запалі метання на святковий стіл новорічних страв, ми встигаємо за п'ять хвилин до півночі зірвати останні бігуді, нафарбувати одне око і нижню губу, збігати на кухню за шампанським, збігати ще раз за келихами і налити. І ось він перший "бом-м-м", а ми розуміємо, що бажання - то не придумано! Ми істерично шепчем "що б всі були здорові" або "хочу квартиру, дачу,машину" І продовжуємо жити вп'ятьох в "однушке", їздити на "копійці", збирати врожай на тещиної дачі.

Але в цьому році все буде по іншому. Отже, ось вам допомогу по загадиванию новорічних бажань.

Існує безліч способів попросити у Діда Мороза бажане. Найвідоміший, але не дуже дієвий метод - під бій курантів написати на листку бажання, спалити, втопити попіл в шампанському і випити. Правда, є ймовірність зустріти Новий Рік в нападі кашлю, заплевав попелом себе і оточуючих. Ще один застарілий спосіб - під кожен удар курантів з'їдати виноградину-годиться для тих, хто побажав схуднути. Крім цих ягід нічого більше їсти не можна, а то не збудеться!

Зараз у тренді інші методи: отже, якщо ви хочете багато грошей в наступному році, в новорічну ніч покладіть кілька купюр в кишеню, взуття і під, перепрошую, м'яке місце. Одна моя знайома щороку дотримується цей ритуал. З року в рік кількість грошових знаків під її м'яким місцем збільшується. М'яке місце росте в геометричній прогресії від покладених на нього коштів. Ось така проста математика.

Американські товариші 1 січня вмиваються доларами. Можна перейняти досвід і зробити ранковий коктейль з усіх тугриків , яких вдасться добути.

Якщо ви мрієте про подорожі, рекомендується приготувати страву тієї країни, в яку хочете потрапити. Головне, добути ці жаб'ячі лапки і жирненьких черв'ячків, і переконати сімейство, що без цього ніяк!

Хоча є ще один варіантік

З Перуанським звичаєм люди, які мріють про подорож, повинні вийти на вулицю з валізою і обійти свій будинок 3 рази. Вибір за вами.

Бажаючі вийти заміж неодмінно зобов'язані навішати на ялинку, на себе і на оточуючих червоних сердечок. Поставити на стіл червону свічку і написати своє бажання на червоному аркуші. Так велить Фен-Шуй!

І, нарешті, тільки в рік Змії, приготуйте страва з кролятини, одягніть облягаючий блискучий наряд, зелену свічку запаліть, капніть в келих шампанського крапельку молока, і під бій курантів загадайте своє заповітне бажання, яке ви придумали ЗАЗДАЛЕГІДЬ! Бажання повинно бути конкретним. " Хочу зустріти любов" - не підійде . Ви її звичайно зустрінете, у вигляді бездомного кошеняти. Але якщо ви мрієте про чоловіка, його і просите. А головне бажати всім серцем. Дід Мороз, адже він чарівник, виконує тільки щирі бажання.