Корисні поради
на всі випадки життя
» » Новорічний інтер'єр у стилі ретро

Новорічний інтер'єр у стилі ретро

Додано: 16.10.14
Рубрика: Дім і затишок
Новорічний інтер'єр у стилі ретро
Давньогерманське звичай наша церква включила в обряд Різдва. Євангельська історія народження Христа поєднувалася з ялинковими прикрасами, всякі солодощі та випічка - символізували дари, які піднесли новонародженому Ісусу, свічки - теплоту будинку, в якому було відмовлено парі Йосипу і Марії, зірка Віфлеємська дороговказна зірка, або вказала волхвам дорогу.

Святкування з прикрасою ялинки на Різдво було заборонено радянським урядом, проповідників атеїзм. Але в 1935 році ялинки стали прикрашати на Новий рік.

Останні роки багато дизайнери пропонують різні варіанти прикраси будинку до святкування Нового року і Різдва.

Свято це вважається сімейним і дуже теплим, тому і прикраси в стилі ретро дуже вдало вписуються у всю новорічну атрибутику. У моді саме різдвяні ялинки, старі іграшки з бабусиних запасів, золоті горіхи на гілках ялини, солодощі, запаковані в саморобні коробочки і прикрашені дітьми. Надзвичайно гарно виглядають на пухнастої красуні кулі, прикрашені в мереживний обідок, або обв'язані повністю ажурною в'яззю. Такі саморобні речі вносять в інтер'єр відбиток інсмідуальності.

Різдвяні традиції пов'язані з одягом, з прикрасою інтер'єру будинку. Північна Європа подарувала нам малюнки для обробки подушок, скатертин, серветок, які оцінили господині, а промисловість випускає вироби з традиційними оленями, сніжинками, стилізовані кулі. Такі текстильні вироби добре поєднуються з в'язаними пледами - покривалами, накидками на крісла. Для столу доречні доріжки зеленого кольору, вишиті новорічних орнаментом. Ці доріжки будуть чудовою парою з мереживними серветками білого кольору.

Етнічна тема не обов'язково повинна витримуватися в одному якомусь стилі. Суміш традиційних народних виробів прикрасить новорічний інтер'єр і внесе радісні нотки в святковий настрій. Доречні розшиті рушники, городоцькі іграшки, димковская іграшка, вироби дітей з тіста та глини, розмальовані яскравими фарбами.

Традиційні різдвяні базари допоможуть визначитися з ялинковими прикрасами, посудом для святкового столу. Завжди в моді біла посуд, а на новорічному столі вона просто справжня прикраса. Молочник, страва, тарілки, білі свічки стануть підходящим фоном для ялинки в «інеї».

Підкреслять будь-який обраний стиль, відповідні йому чобітки для подарунків. Для скандинавського зелено - червоного стилю зелені чобітки з оленями та сніжинками будуть органічною деталлю. Для ретро підійдуть в'язані чобітки з невибіленої вовни з китицями, кісками.

Російська ялинка буде святковою і ошатною з іграшками з берести, північними архангельскими іграшками з дерева, з тканини, а носок, пов'язаний грубої сільської в'язкою, порадує всіх. Давно помічено, що органічніше на новорічної ялинки виглядають примітивні вироби, виконані з доступних матеріалів - цигаркового і гофрованого паперу, пофарбовані золотою фарбою. Фрукти, цукерки в срібному папері прикрасять зелені гілки.

Підвіконня в стилі ретро варто прикрасити зеленим гіллям і яскравими кулями, які можна перев'язати червоною стрічкою. Шматочки вати, що імітують сніг, стануть ностальгічною ноткою оздоблення будинку під Різдво. Полюбилися всім новорічні віночки з дзвіночками, шишками золотого кольору, кедрові шишки у червоній фользі будуть дуже природно виглядати в домашньому інтер'єрі.

Свій інтер'єр треба ретельно продумати і з любов'ю створити до свята, використовуючи старі запаси і створивши нові вироби для різдвяних канікул.