Корисні поради
на всі випадки життя
» » Японський стиль в інтер'єрі

Японський стиль в інтер'єрі

Додано: 16.10.14
Рубрика: Ремонт
Японський стиль в інтер'єріЯпонський стиль стає актуальним майже в кожному будинку, адже він характерний своєю функціональністю, практичністю і мінімалізмом. У ньому немає нічого зайвого, кожна деталь грає свою роль, так само японському стилю характерне створення різних перегородок і зонування зон в кімнаті.

Все це дуже практично, адже в будь-який момент перегородка відсувається, і виникає великий простір або ж навпаки, кімната ділиться на робочу і гостьову зони. Перегородка зазвичай створена з простих матеріалів - матове скло, рисовий папір або дерев'яний каркас. Як ви зрозуміли, кімната в Японському стилі може трансформуватися і змінюватися « настрій».

Матеріали у даному стилі повинні бути легкими, натуральними, світлими і не яскравих відтінків - рисовий папір, шовк, льон, дерево. В японському стилі практично немає меблів, лише все найнеобхідніше - сман, невеликі лавки, чайні столики, велика кількість ніш. Вся меблі спокійних кольорів і гладка на дотик.

Освітлення інтер'єру має суто функціональний підхід. Зазвичай це невелика плоска люстра, для створення базового освітлення, і кілька світильників біля робочої зони, зони відпочинку і гостьовий.

З аксесуарів особливу увагу заслуговують віяла, скриньки і вази. Але бажано, щоб все було в міру. Приміром, віяла досить одного, але великого. Він може прикрасити стінку вашої спальної зони, ваз бажано не більше трьох і раджу їх наповнити засушеними або натуральними квітами.

Підлоги, у японському стилі, звичайно дерев'яні, наприклад, з темного дуба.

Простір в даному інтер'єрі - легке, спокійне, змушує насолодитися моментами життя.