Корисні поради
на всі випадки життя
» » Мікрохвильові печі: що купувати?

Мікрохвильові печі: що купувати?

Додано: 16.10.14
Рубрика: Дім і затишок
Мікрохвильові печі: що купувати?Коли СВЧ, вони ж мікрохвильові печі, вперше з'явилися на ринку в якості побутових приладів, користувачі зустріли нового помічника радісно, правда, не відразу оцінили всі можливості приладу. Перші МІКРОХВИЛЬОВІ печі були далекі від тих, які знаходяться сьогодні в магазинах і в основному обмежувалися мінімальним набором функцій, що забезпечують швидку разморозку і розігрів продуктів.

Сучасні мікрохвильові печі бувають кількох різновидів:


 • Тільки з НВЧ випромінюванням (соло):

 • З грилем (кварцовим або теновим);

 • Конвекційні (обладнані спеціальним вентилятором, рівномірно распределяющим гаряче повітря). • Крім типу розрізняють кілька механізмів управління пристроїв, які бувають:


 • Механічними, тобто необхідні параметри встановлюються за допомогою ручок;

 • Кнопковими - в яких параметри вибираються за допомогою кнопок;

 • Сенсорними, управління яких здійснюється за допомогою сенсорного екрана.

 • Купуємо відповідну мікрохвильову піч  Тип і спосіб управління обумовлюють вартість пристрою. Купити СВЧ (мікрохвильову піч) допоможе надійний товариш Sravni.com, який і ціни підкаже і не тільки. Уподобання користувачів іноді розділяються. Хтось купує надійну і нескладну у зверненні механіку, наприклад Oursson MM2002 серія таких печей виконана в чотирьох колірних варіантах. Крім веселого дизайну - це надійний пристрій типу «соло», камера якого покрита керамікою, що дозволяє легко доглядати за піччю. Розігріти, розморозити продукти, що швидко приготувати улюблені страви.

  Мікрохвильові печі: що купувати?


  Мікрохвильова піч Bosch HMT 75G451 представляє різновид кнопкових пристроїв. Вона обладнана грилем, має вісім програм приготування їжі. Корпус і камера виконані з нержавіючої сталі, що надає печі стильний і презентабельний вигляд. За допомогою кнопок зручно вибирати потрібну програму та режим роботи печі.

  Сенсорні мікрохвильові печі являють собою шедевр електронного мистецтва. Наприклад, LG MH6342BMS не тільки стильно виглядає, має кварцовим грилем, але управляється сенсорним дисплеєм, який дозволяє вибрати потрібну програму з 44 можливих. Функціональність цієї печі просто вражає. Правда і ціна на неї висока, зате повністю виправдовує отримані блага.

  Крім типу печі і способів керування актуальні такі параметри, як об'єм, потужність, покриття робочої камери. Чималою популярністю користується функція «захист від дітей», що дозволяє не тільки убезпечити малюка, але і запобігти поломку самої печі.

  З підвищенням функціональності мікрохвильових печей, зросли можливості і сьогодні - це не просто пристрій для підігріву і розморожування, але повноцінна піч дозволяє готувати навіть складні страви швидко і смачно.