Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як вивести клопів

Як вивести клопів

Додано: 16.10.14
Рубрика: Дім і затишок
Як вивести клопівЛюдина може «привезти» їх з подорожі в сумці або на одязі, клопи можуть перекочувати до вас від сусідів, навіть якщо ви просто в гостях присяде на сман, в якому живуть клопи, ці неприємні комахи причепляться до вашого одягу і разом з вами переберуться до вас додому. Клопи розмножуються дуже швидко. Після першого тижня появи їх у вашому будинку, позбавиться від них дуже проблематично. Якщо таргани, як правило, дратують лише своїм неприємним зовнішнім виглядом, то клопи в цьому відношенні більш підступні. Ці комахи кусаються. «Полюють» клопи зазвичай ночами, укус, як правило, не відчувається, а вранці на місці укусу з'являється пухир, який починає свербіти. Приємного мало. Так як же позбутися від цих шкідливих комах.

Безумовно, самий успішний метод - хімічна атака. Можна запросити фахівців-дезинсекторов і вони за допомогою отруйних препаратів виведуть комах. Але жити в приміщенні оброблених таким способом буде не можна, якийсь час. Можливо, придбати самостійно в господарському магазині або на ринку засіб для знищення клопів і боротися з ними поодинці. Обробити бажано всю площу квартири або будинку. Знаходиться в такому приміщенні після обробки, буде важко фізично, добре б добу провести за межами рідних стін. Після повернення провести вологе прибирання, провітрити приміщення і перепрати всі постільна білизна. Є й альтернативні методу «війни» крім використання хімікатів.

Найневдячніше спосіб, збирати клопів вручну, давити їх або пилососити. Така міра - крапля в морі. Клопи люблять селитися за картинами, меблів, електронній техніці, можливо, що то доведеться викинути, тому що вивести клопів, наприклад, з телевізора практично неможливо.

Клопи бояться високої і низької температури. Прання одягу, постільної білизни та інших речей при температурі не менше 50 градусів обов'язкове. При локальному ураженні, предмети меблів, подушки, одяг так далі в зимовий час можна винести на балкон або в гараж на добу.

З народних засобів боротьби найефективнішим був і залишається спирт денатурат. Раніше його можна було купити в аптеці, зараз простіше знайти в господарському магазині. Цим спиртом просто поливають гнізда клопів і вони гинуть. Можна обприскувати і меблі, слідів не залишиться. Після провітрити приміщення до зникнення запаху і готово.

Якщо денатурат дістати не вдалося, можна скористатися ще одним способом. Потрібно замазати всі щілини в підлозі і стінах і на пару днів по всій квартирі розставити блюдця з нашатирним спиртом.

Якщо клопи окупували більшу частину площі вашого будинку, розумніше буде замовити санітарну обробку, щоб позбутися від них і більше не згадувати. Якщо відчуваєте в собі сили впоратися з ворогом самостійно - дерзайте. Але ідеальним варіантом, звичайно, залишиться ніколи не стикатися з цими комахами і боротьбою з ними.