Корисні поради
на всі випадки життя
» » Конкурси на Новорічному святі

Конкурси на Новорічному святі

Додано: 16.10.14
Рубрика: Сценарії
Конкурси на Новорічному святі
Хтось шалено любить галасливі великі компанії, хтось святкує його в колі близьких і рідних. В якій компанії ви б його не відзначали - це не важливо, важлива сама атмосфера свята, то як ви до нього підготовлені.

Звичайно ж потрібно святково прикрасити своє житло, нарядити ялинку, приготувати подарунки, накрити на стіл чудові страви

Але не варто забувати і про розважальній програмі.

Звичайно ж ви можете випити шампанське під бій курантів, посмитися салют і весь залишився свято сидіти перед телевізором і смитися "Блакитний вогник". Нудно, чи не правда? Давайте зробимо свято незабутнім, з конкурсами, призами, щоб всі ваші гості не сиділи з "кислими мінами" всю ніч, щоб для них це свято стало незабутнім, неповторним, щоб він наповнився чудовим новорічним шумом, привітаннями, сміхом.

Підготувати конкурси, які ви хочете провести на вашому святі, потрібно заздалегідь.

Можливо деякі з гостей бачать один одного в перший раз. Щоб прибрати між ними незручність, смущенность, проведіть конкурс - фант "Знайомство". Напишіть заздалегідь питання і стільки ж за кількістю відповідей. Покладіть в різні ємності. Кожен по черзі діставати питання, зачитувати його, а сусід буде зачитувати відповідь. Запитання та відповіді повинні бути смішними. Після цього конкурсу вся смущенность піде і всі відчують себе як вдома.

Можна провести ще такий конкурс: усім присутнім видають аркуші паперу для запису і ручки. На цих аркушах будуть написані їхні розповіді. Для початку, всі учасники повинні записати імена своїх улюблених героїв, після чого вони загинають листок, щоб не було видно їх запису. Потім вони передають свій листок сидить поруч. Тут підключається фантазія. Всі гості починають писати відповіді на питання, приблизно такого типу: що з себе представляє герой, чим він займається і т.д. Скільки потрібно питань? Чим більше, тим краще. Звичайно ж після кожної відповіді листок знову завертають та передають своєму сусідові. У результаті виходять дуже смішні розповіді, над якими всі будуть сміятися ще довгий час.

Влаштуйте конкурс з перевдяганням і зніміть його на відео. Буря емоцій при ранковому перегляду всією компанією вам забезпечена. Для цього веселощів вам буде потрібно дві коробки з різними речами. Речі повинні бути безглуздими і смішними. Беруть участь два гравці. Вони із зав'язаними очима, по команді, починають одягатися. Можна, ні, навіть потрібно включити смішну музику. Дуже кумедне видовище. Вони довго будуть визначатися, що це за річ, куди її одягати. У результаті виходять дуже смішні персонажі.

І головне, щоб Новий рік зустріти з гарним настроєм, прокиньтеся 31 грудня з усмішкою. Загадайте заповітне бажання, поставте перед собою цілі на майбутній рік і сміливо зробіть крок у прекрасне майбутнє! І нехай наступний рік принесе вам купу позитивних емоцій, нові знайомства і багато щастя.