Корисні поради
на всі випадки життя
» » Стати впевненою позбувшись комплексів

Стати впевненою позбувшись комплексів

Додано: 16.10.14
Рубрика: Бізнес
Стати впевненою позбувшись комплексів



Потрапляючи в незнайому компанію, тобі стає незручно і замість того, щоб розслабитися, відпочити і насолодитися спілкуванням з новими знайомими, ти «забиваешься» в кут і тихесенько сидиш там весь вечір, болісно чекаючи закінчення вечірки.

Не варто думати, що з тобою щось не так, тому що ти не володієш зовнішністю Анжеліни Джолі. Людей без комплексів просто не буває, навіть самі впевнені і розкуті люди стали такими, завдяки наполегливій праці, спрямованого на позбавлення від своїх комплексів.

Для початку необхідно зрозуміти, що саме є найбільшими страхами і поселило в тобі сумніви.

Перший крок - це погодитися з тим, що комплекси у тебе все ж таки є! Тепер необхідно проаналізувати їх вголос (розповівши краще подрузі) або написати на папері, але ні в якому разі не тримати в собі.

Тепер ми запропонуємо декілька найбільш поширених комплексів, і ти напевно довідаєшся хоча б в одному себе і зможеш позбавитися від нього, дотримуючись наших порад.

Комплекс «відмінниці». З самого дитинства ти прагнула в усьому бути першою, щоб не розчарувати батьків і бути для них гордістю. Тепер це перейшло в повсякденне життя, на роботу, і тобі часто здається, що довірити комусь виконання якогось завдання, ти не можеш, тому що краще за тебе не зробить ніхто. Що робити? Зрозумій, що помиляються всі, тому дозволь собі розслабитися і не звинувачувати за найменший промах.

Комплекс «не коханою і нікому не потрібною». Варто лише опинитися у вихідний теплий вечір одного, як тут же закрадаються нотки відчаю і гіркоти, що ти нікому не потрібна. Корінням цей комплекс відходить у дитинство, коли батьки лаяли за непослух і найменші помилки.

Ставши старше, ти починаєш сумніватися у своїх перевагах при найменшому приводі. Що робити? Склади список своїх талантів і досягнень і повісь на видному місці, постійно перечитуючи його і згадуючи всі свої тріумфальні перемоги. А думки про те, що у тебе нічого не вийде, жени геть. В обличчястих стосунках не бійся невдач і поразок, вимагай поваги і уваги до себе.

Комплекс «невидимки». Масштабна невпевненість і сором'ясливість твої основні якості. Ти боїшся висловити вголос свої думки, боячись почути у відповідь сміх. Що робити? Для початку навчися заговорювати з незнайомими людьми, візьми за правило уточнювати дорогу або пожартувати з поруч розташованим людиною в переповненому транспорті. Спочатку буде складно, але потім твої страхи і необґрунтований сором зникнуть.

Впевнена в собі дівчина завжди приваблює своїм блиском очей і гордою поставою, саме так ти повинні виглядати, позбувшись своїх комплексів.