Корисні поради
на всі випадки життя
» » А ви хочете бути успішною?

А ви хочете бути успішною?

Додано: 16.10.14
Рубрика: Бізнес
А ви хочете бути успішною?Отже, образ успішної жінки З чого ж «витканий» він?

Зовнішній вигляд.

Прислів'я «Зустрічають по одягу - проводжають по розуму» відомо, напевно, кожному. Заперечувати, що це не так, було б безглуздо і дуже нерозумно. А тому робити цього ми не будемо, а краще задумаймось над тим, як же повинна виглядати жінка, яка бажає просунутися по службі. Отже, «робочий» одяг. Так - простоті, строгості і елегантності; ні - викликають вбрання та їх надмірної відкритості (глибоким декольте і занадто коротким спідницям). Про одяг з базарів краще забути, відтепер в пріоритеті не дешевизна речей, а їх якість. Абсолютно неприпустима неохайність (зім'ятість костюма, плями і крихти на одязі).

Макіяж - як можна більш природний. Привабливі риси обличчя підкреслювати не забороняється, але «малювати» маски, право слово, не варто.

Волосся Тут вже все інсмідуально. Найголовніше - без екзотичних стрижок і екстремальних квітів. І ще одне - сальні волосся навряд чи комусь подобаються.

Вольові якості.

Не у всіх вони на належному рівні І все ж без них нікуди.

 • Цілеспрямованість. Зрозумівши, що хочете, ідіть до цього, навіть якщо це вимагає чималих часових витрат і максимум інтелектуальних (а може і фізичних) зусиль. Не зупиняйтеся на півдорозі.

 • Завзятість і наполегливість. Не володіючи цими якостями дуже важко домогтися чого-то не тільки в кар'єрі, але і в житті.

 • Рішучість. Якість просто необхідне для вирішення важливих питань, що потребують відповіді.

 • Самовладання. Всі ми люди і все людське нам властиво. Але тільки той у виграші, хто може зберегти контроль над якоюсь неприємною або несподіваною для нього ситуації. Імпульсивні дії і нерозумні вчинки до доброго рідко доводять.


 • Спілкування.

  Позитивність і ще раз позитивність. Хіба вам подобаються похмурі, замкнуті або скаржаться на свою нелегку долю люди?! Ось-ось, вони нікому не подобаються. Будьте привітні та милі з оточуючими. Не варто зубоскалити або зарозуміло ставитися до кого-небудь. Цікавтеся життям людей, і тоді вони зацікавляться вами.

  Саморозвиток.

  Знати все неможливо. Зате цілком реально дізнаватися нове і самовдосконалюватися. Хочете досягти незвіданих висот - робіть для цього щось, ростіть над собою.