Корисні поради
на всі випадки життя
» » Нарівні з чоловіками

Нарівні з чоловіками

Додано: 16.10.14
Рубрика: Бізнес
Нарівні з чоловікамиЧи почувається жінка повністю щасливою в постійному оточенні каструль, в'язаних шкарпеток, віника і ганчірки.

Останнім часом жінки сміливо пробують розірвати коло стереотипів і зробити кар'єру нарівні з чоловічим підлогою. Чому ж вони не хочуть сидіти вдома і бути хозяюшками. У чому ж криються причини жіночого своевольства. Спробуємо розібратися.

Жити в 21 столітті не так легко, як здається. Помінялися всі поняття і уявлення про культуру, життя, сім'ї, вихованні, змінилися і жіночі уявлення про щастя. Тепер не тільки чоловік виступає в ролі добувача і годувальника сім'ї, але й жінка. Представницям слабкої статі стало мало обмеженого простору квартири, стало мало спілкування тільки з дітьми і по вихідних, можливо, з друзями. Стало нудно.

Ви можете заперечити, що це за жінки, яким нудно в суспільстві найдорожчих створінь на землі - дітей, і хіба є, коли нудьгувати, якщо піклуватися про те, щоб будинок був повною чашею? Але жінка, зрештою - не раба і не прислуга, у неї є теж свої бажання та мрії. І дуже часто саме велике бажання - це можливість самовираження і самореалізації. Бажання довести, що вона теж може не гірше чоловіка, а може десь і краще домогтися успіху.

З чого ж потрібно починати? Спочатку розібратися в собі і своїх уподобаннях. До чого лежить душа, думки, про що не дають спокою. Краще взяти аркуш паперу і детально розписати по пунктах, чим би ви хотіли займатися і що для цього потрібно. Не сумнівайтеся в собі, у кожної людини є таланти, просто у деяких вони сховані або не розвинені на належному рівні. Вам всього лише необхідна сміливість і впевненість у своїх силах, а ще велике бажання досягти успіху.

Після того, як ви визначитеся, потрібно починати діяти. Перше, це, звичайно, діти. Якщо вони маленькі, необхідно подбати про няню або залучити бабусь і дідусів. І діти будуть під надійним наглядом, і ви спокійні. Якщо діти постарше і вже ходять в школу, то допомога бабусі все одно стане в нагоді. Контроль над домашніми завданнями і часом, проведеним за комп'ютерними іграми також необхідний.

Друге, це слід підготувати чоловіка.

Просто деякі чоловіки навіть зрадіють, що їх дружина вирішила внести і свою лепту в сімейний бюджет.

Інший тип чоловіка буде пишатися, і захоплюватися своєю розумною і креативної дружиною.

Третій тип порадіє успіхам дружини і навіть допоможе її просуванням по кар'єрних сходах.

Ну а четвертий, найбільш чисельний і небезпечний тип чоловіків - це так звані власники, зверхники і ревнивці. Вони розцінюють свою другу половину, як власність, якою можна вийти з дому до магазину і назад. Можуть вважати, що місце жінки на кухні і презирливо засмеются, якщо почують про бажання працювати. А якщо дружина поділитися мріями про кар'єру, тоді почнеться справжнє висміювання. І може посипатися навіть град насмішок, начебто «на що ти здатна», «кому ти потрібна», «так у тебе розуму, як кіт наплакав»

Ось тут жінці потрібно проявити терпіння і витримку і почати цю розмову знову через тиждень, коли чоловік буде в гарному настрої. Постаратися перед розмовою налаштувати чоловіка на потрібний лад, натякнувши йому, що це дуже серйозно і важливо для вас, попросити його, мовчки вислухати. Тут ви повинні використовувати все своє красномовство, але в дуже стислій формі, так як довше 5 хвилин вас слухати ніхто не буде. Просто чоловічий мозок здатний сприймати жіночий розмова всього кілька хвилин, потім він відключається, і все, що буде сказано пізніше, просто не сприймається.

Але так буває, що ніякі вмовляння не допомагають і чоловік категорично проти роботи дружини і не хоче нічого слухати про її кар'єру, то тоді треба заходити з флангу і спробувати діяти через його сім'ю, наприклад, якщо у вас гарні відносини зі свекрухою, то вона може стати відмінною союзником. Підійдуть брати і сестри, а також близькі подруги, всі ті люди, які мають вплив на вашого чоловіка. Разом ви його доб'єте. Завзятість, наполегливість, сила волі, і головне - сильне бажання домогтися успіху - це ваші союзники у досягненні мети.

Після деякого часу, коли справи у вас підуть на лад, ваш чоловік зможе тільки пишатися, що у нього така чудова дружина, мати його дітей і успішна бізнес - леді.