Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як організувати свій відпочинок у вересні

Як організувати свій відпочинок у вересні

Додано: 16.10.14
Як організувати свій відпочинок у вересні
У такій ситуації вже точно не варто засмучуватися, адже восени, особливо у вересні, можна встигнути поніжитися на сонечку або відправиться в захоплюючу екскурсійну поїздку.

У вересні спадає пік спеки і настає час оксамитового сезону. Вода Середземного і Чорного морів ще досить тепла, а сонячні промені набагато м'якше літнього сонця. Тому пляжний відпочинок залишається актуальним і у вересні. Найбільш популярні поїздки на курорти Єгипту, Туреччини, Іспанії, Греції, Франції, Болгарії, Італії.

Оптимальним варіантом за ціною і якістю сервісу є відпочинок у Туреччині. В'їзд в цю країну безвізовий, тому в неї можна потрапити не тільки по туру, придбаного в туристичної кампанії, але і самостійно, відвідавши кілька курортів за одну поїздку.

Для сімейного відпочинку підійдуть всім відомі курорти Анталії, Аланії, Кемера і Мармаріса. А серед молоді особливо популярний відпочинок в Бодрумі. Саме це місто визнаний самим «тусовочним» курортом Туреччини, побив всі рекорди по щільності ресторанів і дискотек, нічних клубів на квадратний кілометр. При самостійному прибуття в Бодрум можна зупинитися в міні-готелі. Як правило, такі готелі не відрізняються особливим шиком, представляючи собою бюджетний варіант. Однак, кращі міні-готелі в Бодрумі задовольнять потреби будь-якого, навіть дуже прискіпливого туриста. У більшості випадків вони розташовуються в місті, в деякій віддаленості від елітних пляжів.

Особливо ідеально вересень підходить для екскурсійних поїздок. Так, наприклад, можна сміливо відправитися в подорож по Іспанії, в якому кожен турист зможе познайомитися з багатою культурною та історичною спадщиною цієї країни, особливостями традицій і мальовничими пейзажами. Лише за один тиждень можна відвідати серце Іспанії - Мадрид, легендарну Барселону, романтичну Валенсію, історичну Гранаду.

У випадку, якщо виникло бажання подорожувати на власному автомобілі, бажано завчасно забронювати готель. Це дозволить уникнути непередбачених ситуацій, що можуть зіпсувати весь відпочинок. Проїжджаючи південну Іспанію, просто необхідно зупинитися в Гранаді, в одному з найкрасивіших міст світу. У цьому прекрасному місті гармонійно поєднуються будівлі старовинної архітектури, незвичайні пейзажі і нові забудови. Проживання в готелях Гранади в середньому становить 70-80 євро, бронювання дешевих готелів в Гранаді також краще зробити заздалегідь. Це дозволить заощадити час на пошуки готелю, відповідний за рівнем сервісу і ціною. Вдалого відпочинку.