Корисні поради
на всі випадки життя
» » Чому ми вибираємо відпочинок в Іспанії

Чому ми вибираємо відпочинок в Іспанії

Додано: 16.10.14
Чому ми вибираємо відпочинок в ІспаніїАле крім того ця країна славиться своїм чудовим пляжним відпочинком.

Кожен курорт Іспанії відрізняється своїм неперевершеним сервісом, і хорошими можливостями для повноцінного відпочинку. Коста Брава приваблює своїм незвичайним рельєфом: тут гори і вічнозелені ліси чергуються з прекрасними піщаними пляжами. А поєднанні давньої і сучасної архітектури надає цьому місцю особливий колорит.

У Коста Дорадо можна посмитися безліч цікавих пам'яток старовини, а також добре і цікаво відпочити на морському курорті. Там же є численні розваги. Можна відвідати народні гуляння, і відчути справжній дух іспанської культури, також можна весело провести час у парку атракціонів «Порт Авентура», який є другим за величиною після Діснейленда.

Балеарські острови - це чудовий природний світ і приголомшлива архітектура стародавніх міст. Крім того, це ідеальне місце для романтичних зустрічей і незабутніх пригод. Тут вас чекають найкращі страви світової кухні, шикарні готелі, нічні дискотеки і казино. Недарма вся європейська еліта віддає перевагу відпочинок на Балеарських островах.

Острів Тенеріфе - просто рай для туристів. Природа тут просто заворожує своєю незвичайною красою. Це соснові ліси та круті скелі, густі субтропічні чагарники і пустельні ділянки. Для любителів водних видів спорту на Тенеріфе створені всі умови. Крім того тут можна придбати одяг світових брендів за дуже низькими цінами.

І який курорт Іспанії ви б не вибрали, вас чекає незабутній відпочинок з відмінним європейським сервісом на тлі прекрасної природи, і смно ласкавого Середземного моря.