Корисні поради
на всі випадки життя
» » Як зробити квіти з кульок ковбасок своїми руками (фігурки з ШДМ)

Як зробити квіти з кульок ковбасок своїми руками (фігурки з ШДМ)

Додано: 16.10.14
Як зробити квіти з кульок ковбасок своїми руками (фігурки з ШДМ)
[b] 1. ОСНОВИ АЕРОДИЗАЙНУ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ. ОРИГІНАЛЬНІ ВИРОБИ У ВИГЛЯДІ КВІТІВ І НЕЗВИЧАЙНІ КОМПОЗИЦІЇ З ПОВІТРЯНИХ КУЛЬОК [/b]

Останнім часом все частіше можна зустріти смно красиві композиції й окремі фігурки у вигляді квітів з надувних кульок, прикрашають фасади будівель, стіни та елементи інтер'єру на святкові заходи ,вітрини магазинів, весільні автомобілі . Мистецтво складання різних виробів і композицій з повітряних кульок для оформлення залів, фасадів будинків, вітрин, сцен, святкових столів називається аэродизайном. Окремий напрямок аеродизайну - твистинг або моделювання з повітряних кульок. Про цій унікальній техніці ми докладно розповімо вам нижче.

Так як тема категорії, в якій ми розмістили цю статтю - варіанти виготовлення квітів своїми руками з різних матеріалів ,то мова піде про спобличчя складання виробів у вигляді квітів з куль. Тут ви знайдете покрокові майстер-класи з фото, відео уроки для початківців та інструкції з моделювання виробів з повітряних куль. Зазвичай для виготовлення таких виробів використовують спеціальні кульки-ковбаски. З цих куль довгастої форми дуже легко скрутити абсолютно будь квітка. Головне навчитися правильно формувати базові фігури і з'єднувати їх між собою різними способами . Буквально за пару занять ( за поданим нижче відео і фото уроків), ви навчитеся робити своїми руками прості квіти з декількох куль-ковбасок (ШДМ - кулі для моделювання, цей термін часто вам зустрічатися у майстер-класах ) .Крім традиційних куль-ковбасок для моделювання простих виробів і складних твистинг композицій , в аэродизайне використовують і інші варіанти повітряних кульок, які можна класифікувати за матеріалами, з яких вони виготовлені ,а також за зовнішнім виглядом.

Найпоширеніші види куль для декорування приміщень і оформлення окремих об'єктів інтер'єру - латексні (гумові) ,вінілові, фольговані, PVC,пластикові.

• Кулі з латексу можуть бути самих різних розмірів, форм і кольорів. З латексних кульок круглої форми складають дуже гарні композиції (майстри можуть скласти з різнокольорових повітряних кульок дуже витончену композицію у вигляді квітки з химерними пелюстками ). Поверхню гумових кульок також може бути різною - прозора, матова, з металевим і навіть золотавим блиском. Популярні розміри для використання в аэродизайне - 5" = 13 см, 9" = 23 см, 12" = 30 см, 14" = 33 см.

• Фольговані (або миларовие) кульки для виготовлення композицій у вигляді квіток більш довговічні і міцні. У них краще утримується гелій і такі дитячі кульки зберігають форму (з повітрям або гелієм) від 3 до 20 днів. Матеріал ,з якого виготовляють ці кулі - спеціальна металізована плівка високої міцності.

• Ще є пластикові надувні кулі із спеціального не алергенного пластику. Кульки ці прозорі і округлої форми. Вони ще більш довговічні,ніж фольговані і часто використовуються дизайнерами для оформлення великих приміщень.

Але повернемося до популярних латексних кульок, з яких ми з вами і будемо вчитися складати різні квіточки своїми руками ( ромашки , троянди , соняшники , маки, хризантеми ). Крім поширених в твистинге кульок ковбасок для скручування виробів у вигляді квітів сьогодні можна придбати так звані линколуни (або посилання) ,з яких майстри роблять своїми руками дуже оригінальні і своєрідні надувні вироби . Це такі повітряні кульки, у яких є "хвостики" два і більше),з допомогою яких можна з'єднувати кулі між собою, формуючи композицію (в тому числі і у вигляді квітки ).


Скручування кульок-ковбасок при формуванні виробів у вигляді квітів,дитячих машинок або ляльок, прикрас, звіряток і інших фігурок називається твистингом. З цих кульок для моделювання (ШДМ) можна скрутити практично будь-яку форму . Діти обожнюють смитися на те, як скручують бульбашки різної довжини з ковбаски ,закріплюють конструкцію у "замок",зістиковують окремі елементи і в результаті виходить справжнє смо !
Як зробити квіти з кульок ковбасок своїми руками (фігурки з ШДМ)

Моделювання з повітряних куль буває як односкладовим, так і многосложним. У першому випадку використовується тільки один кулька для створення вироби ( у вигляді квітки, наприклад ), а в другому - скручується фігура з декількох і більше кульок. Деякі умільці надувають кожен кульку для майбутньої вироби самостійно,але ми рекомендуємо придбати спеціальний насос для цієї роботи. Бажано купувати спеціальні комплекти кульок-ковбасок для моделювання (не обов'язково відразу купувати великі комплекти,вам для початку вистачить набір з 100 кульок,який можна замовити і через інтернет-магазин).
Як зробити квіти з кульок ковбасок своїми руками (фігурки з ШДМ)

Радимо початківцям твістер потренуватися в скручуванні квітки з однієї кульки-ковбаски. Коли ви навчитеся робити своїми руками прості вироби в техніці твистинг, то зможете моделювати навіть квіти у вазі з десятків витягнутих кульок,а також інші складні фігури ![b] 2. ЯК ЗРОБИТИ СВОЇМИ РУКАМИ ВИТОНЧЕНИЙ КВІТКА. ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ ПО СКРУЧУВАННЮ З ПОВІТРЯНОЇ КУЛІ ФІГУРКИ У ВИГЛЯДІ ТРОЯНДИ [/b]

Як зробити квіти з кульок ковбасок своїми руками (фігурки з ШДМ)